Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapos terhes vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos terhes vagyok, a párommal megromlott a kapcsolatom. Van még remény, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, a párommal (jegyben járunk) teljesen megromlott a kapcsolatunk. Jelenleg 5 hónapos kismama vagyok. Mindössze 20 éves. Nagyon szerettük volna ezt a kisbabát, kiegyensúlyozott és boldog élettársi kapcsolatban éltünk. Mostanában teljesen kifordult magából. Sokat hanyagol, ha itthon van akkor egész nap a telefonját nyomkodja, nem hajlandó kikelni az ágyból (MÉG ENNI SE), kötegszik. A nemi éltünk már vagy 4 hónapja ne működik, nem akar felizgatni, nem gyengéd csak be akarja tenni. Persze ha nemet mondok én vagyok a hibás. Pedig most kéne a legjobban gyengédnek lennie… Sokszor kiabál, illetve kívánja a babánk halálát és hogy vetéljek el (ha lenyugszik bocsánatot kér, “nem gondolta komolyan”). Lelkileg folyamatosan bánt, az elején olyanokkal hogy d*gadék, undorító vagy , b*dös k*rva, utállak, megcsallak, hánynom kell tőled. Mostmár viszont a múltamat vágja hozzám, abban történő eseményeket ami miatt évekig jártam pszichológushoz. Az elmúlt egy hónapban viszont túllépet a lelki bántalmazáson. Mostmár testileg is megteszi. Elsőre csak fenyegetett vele, megindult, már ez is nagyon megijesztett sokszor. Mostmár viszont sokszor oda is üt. Nem mondom, hogy belilulok tőle mert nem akkorát, de nem hiszem hogy ez rendben van…

2022. nov. 8. 05:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%

Nem, ez tényleg nincs rendben. Pláne így, hogy babát vársz.

Korábban sosem volt ilyen? Történt valami, amiért ennyire kifordult magából, vagy "csak" a baba?

2022. nov. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Ha megüt miért nem hagyod el? 40f
2022. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja hogy szakits. Ez egyértelnu csak nincs képe mondani
2022. nov. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Van segítséged, szülők stb. Mindenképp szabadulj meg tőle valahogy. Legalább a gyereked ne tedd ki ennek. Mondjuk azt se hiszem el, hogy nem voltak jelek, hogy ilyen, de legalább a gyerekekre való tekintettel hagyd ott, mert rosszabb lesz.
2022. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt nem tudom elhinni. Nagyon remelem, hogy kamu kérdés, mert különben borzasztóan sajnalatos, hogy ennyi idősen, kismamakent ilyeneken mész keresztül.

Mióta vagytok együtt? Szuleiddel milyen a kapcsolatod? Dolgoztál,dolgozik az egysejtu “párod”?

2022. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Meggondolta magát, nem akarja ezt a családosdit, meg a kötöttségeket, biztos kezdi érezni a súlyát, és meg akar szabadulni tőle, csak egy éretlen kis gyáva p.öcs módján Ahelyett,hogy idejében a szemedbe mondta volna, hiszen azt mondod, 5 hónapos terhes vagy és 4 hónapja ilyen, szóval eléd álhatott volna még idejében, hogy neki ez még korai, most helyette téged bánt, rajtad vezeti le a saját feszültségét. Hátha megváltozik, ha megszületik a gyerek...ha meg nem, akkor legyen b-terved!
2022. nov. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ami valószínűbb nem változik meg és onnan a gyerek is kap majd a "jóból".

Ilyen viselkedés mellett nincs remény, lépni kell.

2022. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel lábbal kapálózik a pasi már mindent mond hogy menjen már el a nő, de annak nem esik le.

Egyre jobban fog ez miatt durvulni.

2022. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%

Tipikusan nyígni jöttem kicsit kérdés. Jössz kicsit sajnáltatni magad aztán minden marad a régiben. Ha valóban változtatni akarnál már rég leléptél volna.

Te nem akarsz semmin változtatni csak jó kicsit sajnáltatni magad.

2022. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Noren1989 ***** válasza:
54%
Majd mész egyedül sorbaàllni a csalàdiér, mucus.
2022. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!