Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki 16 éves lány, és már teljesen be van tojva, hogy még neki nem volt pasija, és hogy már kell egy. Szinte csak az számít neki, hogy legyen, akármilyen is...

Én is ennyi idős vagyok, de engem nem zavar, nem járnék csak ezért akárkivel :) Te mit gondoltok erről? Igaza van? :S Mert szerintem nincs.


2010. szept. 28. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza.Erőltetve nem megy a dolog.
2010. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 0688 ***** válasza:
ha a barátnőd khm. szabad erkülcsű társasági hölgy (azaz kurv@) szeretne lenni akkor jóírányba megy
2010. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én veled értek egyet :)
2010. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:
ne barátkozz vele.
2010. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem olyan, hogy igaza van, vagy sem. Ő úgy érzi akkor ez van. Am meg az lenne a lényeg, hogy azzal járj akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Én nem vagyok annak a híve ,hogy akkor mostmár azért is mert nekem még nem volt. Persze régebben bennem is bennem volt ez, de azért akárkivel nem akartam akkor sem. Van ilyen fogadd el, nem vagyunk egyformák.
2010. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

csak gondoltam megkérdezem... Amúgy engem pont nem érdekel, hogy ki mit gondol, mit csinál magában, de most csak feltettem egy kérdést :D

2010. szept. 28. 21:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg szerintem az első pasi igenis legyen egy jó pasi (kinek mi a jó ugye, most nem a külsőségekre értem), ne valami jött-ment :D
2010. szept. 28. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő.
2010. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát azért elég lájtos függőség, ha 16 évig bírta XD
2010. szept. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!