Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a storiról? Légyszi csak normális válaszokat irjatok.

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az,hogy szakitás után jó barátok maradtunk.most kiderült,h lehet el fogok költözni és ragaszkodik hozzá,hogy elbúcsúzzunk és beszéljünk ma egy utolsót.Azt mondta,h nem örül neki,hogy elmegyek, hiányozni fogok neki és rossz lesz neki.tegnap este kicsit összekaptunk,és akkor is azt mondta,h nem fog velem összeveszni,mert el akar köszönni tőlem.nem tudom,hogy hogy gondol rám. mert szerintem ez a reakció egy baráthoz képest elég fura. szerinted?
2010. okt. 29. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szakítás után barátág nem létezik, csak remény.
2010. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
+1
2010. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a "Kategória: Szerelem, szex > Párkapcsolatok" rovatban szerepel. Ez véletlen? Vagy nálad is többről van szó?
2010. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt tudom,h én még szeretem és,hogy nem felejtettem el.azért irtam ide.és arra vagyook kíváncsi,h a válaszolók mit gondolnak,h ő h érezhet irántam...
2010. okt. 29. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű te jány ;)
2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.El akar köszönni = Szépen akarja lezárni,hogy ne rossz érzésekkel váljatok el.


2.El akar köszönni = Búcsúszex.


3.El akar köszönni = Búcsúszex.Bár nem volt nemi életetek,de utoljára megtudod milyen egy igazi férfi.Ezt könnyebb elképzelni,mint megvalósítani.


Ha tippelnem kéne,akkor az első,de azért biztos ami biztos,a golyóálló bugyid vedd fel.

2010. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátok nem szoktak elbúcsúzni?
2010. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!