Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez normálsi egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez normálsi egy hónap után vagy csak szerintem nem?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel igazából csak egy problémám van mégpedig az hogy ő soha nem kezdeményez csókot/puszit adni.Ha mondom neki hogy csókoljon meg akkor azt mondja hogy okés és csókolózunk.Magától miért nem teszi meg ezt?Tudom hogy furán hangzik de nekem ez fura pedig tudom hogy szeret.Igaz nem csókolok valami jól de azért ő is közeledhetne/mondhatná hogy smárolni akar.
2010. szept. 27. 22:23
 1/7 Moszuke ***** válasza:

nekem ez fordítva volt így. az oka:

szexuálisan nem kívántam a lányt.


hogy mért jártam vele mégis? mert egy gyökér voltam. 1hónap után szakítottam vele mert sok értelme nincs annak ha valakivel csak azért vagy együtt mert jó vele. és nem vonzódsz hozzá. így is sajnálom hogy 1hónapot rám "pazarolt" szegény


*leköpi magát*



ez most nem azért írom mert a párod undorodik tőled, félre ne értsd... de kitudja:D

szerintem ha szerelmes beléd, minden percben a szádat akarná érezni, beléd bújna ha tehetné.

kérdésre a válasz:

szerintem nem normális.

2010. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát mondjuk mindig összebújunk és én nem érzem hogy undorodna tőlem...
2010. szept. 27. 22:32
 3/7 A kérdező kommentje:

amúgy erre hogy lehet finom rákérdezni?vagy csak utalni rá?

vagy csak várjak hátha változik a helyzet?

2010. szept. 27. 22:34
 4/7 Moszuke ***** válasza:

háááát

próbálj vele szemezni, provokáld hogy "letámadjon":)

->

beszélj vele.. mond el mi bánt.

persze érdekes és "ciki" a téma, de jobb ha tudatod vele hogy nem érted mért nem kezdeményez ő is néha.


esetleg lehet hogy a csaj félénk, csöndes, visszahúzódó, lassan oldódó?.. 1 hónap nem sok idő.

2010. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

a beszélgetés egyszerű:

amikor bujtok egymáshoz, adsz neki egy puszit vagy valami, ő ezt viszonozza, ekkor te megkérdezed: te mért nem szoktál kezdeményezni?


igaz. megöli a "perpillanat" hangulatot, de legalább tisztába teszed a dolgokat, és nem kell még egy fölösleges dolgon görcsölnöd.

2010. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, imádom, de én is nagyon ritkán kezdeményezek... 18L
2010. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a csók a kapcsolat mérője.MInél szenvedélyesen csókolóznak a párok, annál inkább nagy a szerelem.Ha viszont már nincs csók, az már elléggé kellemetlen tud lenni.Lehet, hogy azért nem teszi meg, hogy nem csókol meg, hogy még szokatlan neki, végülis egy hónapja vagytok együtt.Lehet, hogy még nem is volt barátja, s meg kell vele szoktatnod, megtanítani, hogy mi a jó neked, s neki.

Remélem össze jön.

2010. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!