Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Lejjebb

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, egy 25 éves pasiba vagyok zúgva, ő is belém (elviekben) de nem tudom mit tegyek, lefeküdni nem merek és nem is akarok vele.. de nem is erőlteti annyira. De pl.: az ölébe szoktam ülni, állandóan ölelkezünk olyanokat mond hogy bármit megtenne értem, meg hogy rajtam kívül neki más nem kell.. és nem tudom hogy tényleg komolyan gondolja hogy szeret, vagy csak le akar fektetni.. szerintetek?
2010. szept. 27. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szép idő az az 1 év. :) Ha ezalatt nem volt senkije, és megvan az összhang azokban, amiket leírtam, akkor hajrá szerelem. (Nem szex! Az majd jön, ha mindketten megértitek a másikat a pillantásaiból)
2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és hogy nem hülyéskedésképp áltál hozzá, ezzel sokat segítettél :)

A szexre meg még van időm.. ha szeret akkor biztos megfogja érteni :)

2010. szept. 27. 21:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Pff...buszkomplexusosok...
2010. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BlacktigerXXX ***** válasza:

Én nem jövök be?


26/f ( masiniszta )



tudod mi lesz ebből? megunja h nem kap nunit, és botrány a fókuszban.

2010. szept. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!