Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Lejjebb

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, egy 25 éves pasiba vagyok zúgva, ő is belém (elviekben) de nem tudom mit tegyek, lefeküdni nem merek és nem is akarok vele.. de nem is erőlteti annyira. De pl.: az ölébe szoktam ülni, állandóan ölelkezünk olyanokat mond hogy bármit megtenne értem, meg hogy rajtam kívül neki más nem kell.. és nem tudom hogy tényleg komolyan gondolja hogy szeret, vagy csak le akar fektetni.. szerintetek?
2010. szept. 27. 21:20
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
szerintem gáz.
2010. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Majd figyeld meg mit mond amikor könyörtelenül belédvágta a lompost gumi nélkül.

Nem ember az ilyen, egy 25 éves "érett férfi" egy kislánnyal. Mit kerestek Ti egy társaságban????

2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ezért nem is hagyom neki meg nem is erőlteti..

csak totál belézúgtam :(

2010. szept. 27. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, miért mondod :S

:) Igaz hogy egy 15 éves lánynak nem épp idill ez a korkülönbség, külső szemmel legalábbis, de talán egy 25 éves férfi megbízhatóbb mint alegtöbb 17 év körüli :)

Szerintem ne is feküdj le vele (főleg ha szűz vagy)... idővel kiderül mi igaz abból amit mond :) Ha ugyanígy "pedálozik",viselkedik akkor feltételezhető hogy igazakat állít. DE semmiképp se legyél naív! csak kellőképpen gyanakvó,elővigyázatos :)

2010. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Funktasztikus ***** válasza:
ez még enm is az anyira hallottam olyat itt hogy 14 évesen 34 be volt belezugva:D szval sztem ez nem az
2010. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ahhoz képest ez tényleg semmi..:)
2010. szept. 27. 21:29
 7/14 anonim ***** válasza:
A számok alapján még nem is a világvége, de nem értem, mi közös lehet egy 15 és egy 25 éves érdeklődésében, világnézetében?
2010. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát ennek nagyon-nagyon hosszú története van :)

Lényegében a buszok kötnek össze minket, mindketten odavagyunk értük.. meg ugye érettebb és a problémáimat meg tudom vele beszélni úgy hogy nem kell félnem hogy kiadja másoknak..

De engem végülis azért érdekelnek ennyire a buszok mert Édesapám is buszsofőr volt a halála előtt.. aztán így rámragadt.

2010. szept. 27. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Értem, tehát buszok. De... :) Világnézet? Értékrend? Szabadidőtöltés megy együtt? (az ölelkezésen kívül, persze)

Mióta ismered?

2010. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy körülbelül egy éve ismerem, egyébként megy filmet szoktunk nézni vagy kitárgyalni a buszokat, fotózgatni meg voltunk így sokszor haverokkal bográcsozni,kirándulni :)
2010. szept. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!