Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres meg 5-6 naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres meg 5-6 naponta és miért hív talizni ha nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, ő 22. Már az első randin lejött, hogy nem jövök be neki. Nem mondta, de érzem abból, ahogy viszonyul hozzám. Ha tetszenék neki, nem ilyen lenne. Msn-en ismerkedtünk meg. Egy bókot nem kaptam még tőle, általános, személytelen dolgokról beszélgettünk személyesen. Már 2szer találkoztunk, a 3. taliról is szó esett már.

De mi értelme, ha nem jövök be neki? Egyszerűen nem passzolunk...vagyis nem találjuk a közös hangot. Bunkózik, nem látnám hogy érdekli, amit beszélek, szavamba vág sokszor. Teljesen más volt msn-en mint személyesen. Sokkal kedvesebb, udvariasabb. Úgy mutatkozott be, hogy ő attól több az átlagnál, hogy milyen lovagias..hát...van hogy előre sem enged. Akkor is tök rosszul éreztem magam, amikor mentünk a buszmeghez kocsival, átengedett egy csajt a zebrán, és megjegyezte, hogy hát a jó nőket tudod át kell engedni...kössz...de azt mondja ez nem volt olyan jó, olyan 3as(!!!).

Szóval érdekes beszólásai vannak, néha már ott vagyok, hogy otthagyom és hazamegyek.

Nem is közeledik hozzám, látni, hogy ebből nem fog kiforrni semmi.

Akkor minek keres? Tuti, hogy nem jövök be neki...pedig nem vagyok se csúnya, se buta, semmi ilyesmi. Szolid is vagyok, kicsit visszahúzódó.

Nem értem:S


2010. szept. 27. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
valaki megalázta a gyereket,sajnos te vagy akin levezetheti(visszaadhatja) hagyd ott a pitsába ez nem jó neked te is érzed!!!
2010. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán azért teszi, mert így fejezi ki "mostani fiatalok többsége", hogy tetszel neki. De az is lehet feszegeti nálad a határokat, hogy mikor gurulsz be és mondod meg neki a magadét vagy kezdeményezel. Ha úgy érzed ebből nem lesz semmi egy ideig ne találkozz vele ha ő akarja. Vagy kérdezz rá.
2010. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huhh ezt kifejtenéd? Hogy érted, hogy valaki lealázta? Gondolod hogy vele is ezt csinálták?
2010. szept. 27. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni.
2010. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok persze,tök egyértelmű a felgyülemlett megaláztatottságot adja ki magából annak aki vevő erre,ne te legyél az.
2010. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne feledd, egy párkapcsoaltban egyenlőek a felek. Ha az egyik igénytelen, a másik is az (lényegtelen, mennyiszer mosakodik, milyen drágaságokat ken magára). Ha az egyik hülye, a másik is az.


Hagyd ott. De ezt mond meg neki. És ne a legyünk barátok féle sablonszöveggel. Egy idegen (láne ekkora ökör) ne legyen a barátod.

2010. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ez a te hibád is. Ne a neten lévő beszélgetésekre alapozz. Az 1-2%-ban valós csak.
2010. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is értem akkor minek beszélsz egyáltalán még vele. Simán le kell rázni, hogy ne haragudj, úgy érzem nem egymást keressük, sok sikert neked. És hagyd a fenébe.


Vagy te akarsz tőle valamit?

2010. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!