Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szo_ktatok talizni a párotokkal?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy 16 éves barátnőm.

2 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem de mivel itt lakik 2 utcára ezért mindennap látom órákat és van h már nincs is miről beszélnünk és arra gondoltam h nekem elég lenne het 2-3 tali nem ?


2011. júl. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
én minden nap találkozok vele, pedig nem lakik közel... ha meg nincs miről beszélgetnetek, akkor az a kapcsolat már régen rossz.
2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi majdnem minden 2. nap talizunk, és mégis jól elvagyunk.:D sokat nevetünk és szórakozunk együtt.
2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted,akkor nem értem,hogy lehet elég heti 2-3 tali?????

Én ha szerelmes vagyok,minden percet Vele akarom tölteni....

2011. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi nem lakunk egymáshoz nagyon közel,de messze se,dolgozunk mindennap,igy minden másnap együtt alszunk,hétvége meg csak a miénk
2011. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időszak függő. Amikor nem dolgozik, akkor sokszor van otthon náluk őrültek háza aztán szobafogságot kap, így örülök, ha 3 naponta láthatom, de akkor legtöbbször itt is alszik nálam. Ha dolgozik, akkor mindig a munkahelye elé megyek és elkísérem a buszához, állomáson pedig még beszélgetünk 1-3 órát, vagy ha nincs nagyon elfáradva akkor ismét nálam alszik.
2011. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttünk én 16 voltam, a barátom pedig 18, akkor is majdnem minden nap találkoztunk, csak hétvégén nem, mert a szüleim nem engedték. Most is ha tehetjük, naponta találkozunk. Az elmúlt félév utolsó heteiben már szinte minden nap Nála aludtam, ha pedig mégsem, akkor is kérlelt, hogy menjek... (Egyetemistaként albérletben lakunk). Szerencsére szeptembertől együtt is fogunk lakni hét közben (hétvégenként hazajárunk) :)

Azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt írta, hogy ha szerelmes az ember, akkor minden percet a másikkal akar töltetni... Mi majdnem 4 éve vagyunk együtt, mégis mindig azt érzem, hogy bárcsak éjjel- nappal Vele lehetnék és az elmúlt idő alatt még SOHA nem volt olyan, hogy ne lett volna miről beszélgetnünk. Lehet, hogy kicsit át kéne gondolnod, hogy igazából mit érzel a barátnőd iránt.

20/L

2011. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogyha te már azon gondolkodsz hogy jobb lenne kevesebbet találkozni vele akkor valószínűleg nem jelent túl sokat neked. azon kéne gondolkodnod hogy hova vigyed, mit csináljatok, hogy legyen közös témátok, ne legyen unalmas. az hogy beszélgettek minden nap édes kevés egy nőnek. vigyed moziba, színházba, múzeumba, kiállításra, kirándulni, túrázni, strandra, nyaralni, hegyet mászni, korizni, étterembe, kávézóba, koncertekre, dvdzni, tévézni társasjátékozni otthon. és a többi. jól lehet szórakozni ha akar az ember.
2011. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt állítod szerelmes vagy... Szerintem, ha tényleg az lennél az a napi pár óra is kevés lenne. Én legalábbis így vagyok a párommal. Nagyon ritkán fordul elő, hogy egy nap nem látjuk egymást, de akkor mindketten egyformán szarul érezzük magunkat és a másik után vágyódunk. Gondolkozz el ezen. Ha 2 hónap után már azt tervezgeted, hogy kevesebb tali kéne ott baj van.
2011. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!