Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem lenne?

Figyelt kérdés

osztálytársak vagyunk. Már 2 éve bele vagyok esve.. Nem tudom elfelejteni. Nem merem megkérdezni, hogy mit érez. Félek a pofáraeséstől. :(


Sokat nevetünk együtt... meg sokszor összeér a kezünk.van amikor észreveszem h néz. én oda nézek és ő elkapja a fejét gyorsan.

Nem tudok eligazodni rajta.


Meg sokszor a barátnőimmel kavar a szemem láttára. :( Ez nagyon fáj..

Jobb lenne elfelejteni?

De hogy?


14/L


2010. szept. 27. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írtad h utolsó év..gondolom nyolcadik, én is nyolcadikos vagyok és nem vagy te sem könnyű helyzetben, ezt én is elmondhatom magamról. Egy éve szerelmes vagyok egy fiúba szintúgy osztálytársam. Hétvégén smároltam is vele, de mégsincs semmi köztünk illetve nem járunk, habár nem tagadom h jó volna. És ő is ugyan ugy elvan többi lánnyal is de én nagyon jól tudom h mi a vélemyénye róluk és h tök máshogy viszonyul hozzájuk mint pl hozzám. Hát azért jó volna ha belehuznál aztán hajrá. ;D
2011. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
már nem érdekes. beláttam, hogy nem éri meg. :)
2011. jún. 8. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!