Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg anyummal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg anyummal, hogy ez így nem jó neki/nekünk, hogy sokkal többet érdemel?

Figyelt kérdés

szóval úgy van ez az egész, hogy anyum egy nagyon nagyon okos, diplomázott, jó gondolkodásu nő viszont az apám leszívja mindenét..anyum tartja el a családot nagyrészben, mert apum nem képes felemelni a segg*t és egy jó munkahelyet találni, mert lenne 1000 meg 1000 lehetőség de mindegyikre negatív...Hogyha anyum el akar menni külföldre akkor lebeszéli megrt így mert úgy (pedig igazán megérdemelné tunéziát vagy egyiptomot vagy valamit) szóval mindig lebeszéli, anyumtol kéri a pénzt mindenre, ő megy fel a bárba beszélget nagyokat miközben anyum kidolgozza a belét (ha a gép elöt is mikor itthon van de akkoris) jó, hogy apu sohasem szokott megrészegedni de anyu gyógyszerész, anyu a korához képest bomba anyu dolgozik anyut mindenki szereti..igazán, most mit keres egy ilyen ember mellett? teljesen más az érdeklődési körük meg egyáltalán nem passzolnak..


egyszer anyum nagyon komolyan gondolta a válást de én még kicsi voltam és persze hisztiztem meg minden...fél a csalágjátol ugyanis a nagyszüleim a régi szokásaikkal, hogy nem szabad elválni, hogynézki az bla bla...ez az amitöl szerintem nagyon tart meg még elmondása szerint attól, hogy az apám valami olyansmiket fog összehordani róla, ami nem jó nem igaz bla bla...én mondtam, h ismerem és nem hiszem el...nagyon szeretem, mindenben támogatom de nem képes...4 éve azt mondja, hogy majd eljön ez én időm is..(mármint az anyumé)



Látom, hogy mennyivel többet érdemelne, már sajnálom az anyám...ha nem apám mellett lett volna Magyarországon születtünk volna meg, most meg rohadunk a mocsok rom*nok közütt, akik mindenkit erőszakolnak meg ... áá..haggyuk...szóval milegyen?


2010. szept. 27. 17:16
 1/8 Moszuke ***** válasza:

[..]ha nem apám mellett lett volna Magyarországon születtünk volna meg[..]


tehát apád cigány. ez minden probléma gyökere.


a válasz:

te anyu.. mért lógsz még együtt ezzel a balf#sszal? jól meglennénk mi ketten is. küld el a rákba, jobb lesz neked is.


---

de lehet van valami amit te nem látsz.. hogy anyád szereti apádat, és megtűri azt hogy otthon lébecol. ez esetben anyád nagyon szerelmes és szemet huny az apu hiányosságai felett, te bármit is mondasz.


van más opció is. öld meg apádat.

2010. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
apám nem cigány, csak akkor fontosabbak voltak neki a barátai és emiatt jöttünk vissza, nem ölüm meg, és anyumnál már nagyon régen kimút a szerelem...ez meg is mondja mindenkinek kerekperec...azt mondta, hogy élete legnagyobb tévedése a házasság volt, ugyanis szerinte egy szerelem 3 évig tart, utána elmúlik és ha összeházasodtál valakivel megbánod:))
2010. szept. 27. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Én anno apámnak megmondtam mindig amit gondolok.

Elhhordtam minden lusta dögnek..Szóval ami a szivemen az a számon..

Utána persze,annyit mondtam,hogy ettől még tisztelem,és nem azért mondtam,mert nem becsülöm.


Szerintem te is szedd le a fejét..



Az előzőnek:

Te értelmes..nem cigány,hanem ROMÁN!!

Bár a szemembe egy kutyák..

2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már mondtuk neki, de akkor jön azzal, hogy ki veszi a kaját, ki visz suliba, nézzem meg, hogy mennyit keresett ebbe a hónapba...nem tudok rá felnézni, ő nem apa...soha sem törődött velünk...egyszerüen reménytelen..
2010. szept. 27. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem mondhatod meg anyukádnak,hogy mit tegyen és mit ne!Neki kell tapasztalnia, neki kell egyedül eljutnia odáig,hogy kilépjen a kapcsolatból!Mit szólnál ahhoz,ha Ő mondaná meg neked,hogy kivel szakíts vagy kivel ne? Anno összeházasodtak, annak oka volt...Bizonyára érzelmi oka...És ha egyszer az ember valakibe őszintén beleszeret, azt nem tudja csak úgy otthagyni még akkor se, ha idővel kiderül,hogy nem stimmel a kapcsolat,mert bízik abban,hogy egyszer jobb lesz, mégha ezt nem is mondja ki!Anyukádnak kell megérnie arra,hogy ne foglalkozzon mások véleményével,hogy kiálljon a saját akarata mellett és ha majd úgy érzi,hogy tud élni apukád nélkül, majd otthagyja!De Te ebbe nem szólhatsz bele, ez anyukád élete és nem a tiéd!
2010. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

figyeljetek, ők már 15 éve külön élnek csak egy házba XDXD


hidjétek el, hogy nem szereti..ismerem, neki olyan férfi kell akire fel tud nézni...ezt ő is meg mondta...és azt is megmondta, hogy ez nincs igy apummal...csak arra kéne rávenni, hogy ne foglalkozzon mások véleményével

2010. szept. 27. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd Ő eljut odáig,hogy ne foglalkozzon mások véleményével!Ha megtalálja álmai pasiját vagy ha már nagyon elviselhetetlenné válik apuddal a helyzet, akkor úgyis kilép és nem fog azon gondolkodni, hogy ki mit gondol!
2010. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de ez nekem nagyon rosz. az osztálytársaim mesélik, hogy apum ad pénzt és anyummel megyünk ide-oda, én meg hallgatok...akkor az oszt társaimnak jó, mert tudnak 1 órát egyedül otthon lenni..annyira unom, megy nincs "rendes" családom..anyum az álomanyuka de nem az igazi igy apa nélkül..
2010. szept. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!