Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mondott már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondott már nektek olyat hogy 'már nem úgy szeretlek? ' vagy 'nem szeretlek? ' etc

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

még nem.. :)


miért kérded?

írd meg hogy miért mert akkor hátha tudok még segíteni.. :)

2010. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A párom pénteken mondta nekem,és nemtudtam rá mit reagálni,ledöbbentett nagyon pedig azthittem szeret és csütörtökön még azt mondta h szeret
2010. szept. 27. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:

:- /


az rosz erre én sem tudnék mit reagálni.. esetleg lesmárolnám aztán elküldeném a pi.csába xD

2010. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kamuuu ***** válasza:
Az egyik haverommal pont ez történt csak neki lány mondta hogy már nem szereti közben pedig csak az volt a baja hogy kevés időt töltöttek együtt és megint össze jöttek :D
2010. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én már mondtam ezt. nem is szerettem a csávót szerelemből. dobd fel vmivel a kapcsolatot vagy vége lesz... Bár ha már itt tart a csávó, attól tartok... :(
2010. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondták...egy seggfe* állat mondta aki csak kihasználta a szerelmes barátnőjét..
2010. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondtam egyszer egy fiúnak aki totál belém volt zúgva. Az elején én is de aztán már nem éreztem ugyanazt és elhihetitek nagyon nehéz volt megmondani neki.
2010. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondták már, én meg elküldtem a fenébe...

Szar érzés álomvilágban élni, azt hiszed szeret, aztán egyik pillanatról a másikra kiderül, hogy egyáltalán nem érdekled már...

2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!