Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátom nem akar lefeküdni velem és emiatt összevesztünk?

Figyelt kérdés
Féléve összejöttem egy nagyon helyes fiúval mind külsőre mind belsőre maga a tökély.Volt már jó néhány pasim de ő mindegyiken messze túltesz.Különböző neveltetésünkből kifolyólag sok mindenben különbözünk sajnos,de ezen eddig túltettük magunkat.Ő nem iszik nem dohányzik sosem beszél csúnyán ellentétben velem,én imádok bulizni füvezni is szoktam,szóval mintha két külön világ lennénk.Már a kapcsolatunk elején láttam ,hogy más mint a többi pasi nem sürgeti a szexet. Még örültem is neki,hogy nem akar egyből rám mászni mint általában a férfiak.Tudtam róla ,hogy ő és a családja nagyon vallásos én pedig meg sem vagyok keresztelve de ez sem zavart.Aztán egyszer fölvetettem,hogy mivel már elég régóta járunk a smárolásnál egy kicsi több is történhetne.Erre ő kifejtette,hogy házasságon kívül arról szó sem lehet.Csak álltam ott és nem hittem el,hogy a mai világba még ilyen van.Sokat vitáztunk ezen mondtam neki,hogy én már úgysem vagyok érintetlen de őt ez sem érdekli.Legutóbb mindent bevetettem de visszautasított.Mivel ilyet még senki nem csinált velem nagyon megharagudtam és mindenfélét mondtam rá ő nem szólt semmit csak otthagyott azt hiszem nagyon megbántottam.Azóta nem beszéltünk én már nagyon bánom hogy olyan bukó voltam vele.Mit tegyek még soha nem voltam ennyire szerelmes szeretnék kibékülni vele de szerintem egy párkapcsolat szex nélkül nem megy.Kérlek segítsetek előre is kösz.Egy 20 éves lány
2010. szept. 27. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira hűde szerelmes vagy belé, akkor ne erőltesd a szexet! Nem fogsz belehalni! Lehet, hogy előbb-utóbb ő sem bír majd magával, de ha erőlteted a dolgot, akkor azt a látszatot kelted, hogy sz@rsz a vallására, a hitére, és hogy nem veszed figyelembe a kívánságait. Ez pedig ki fogja nála verni a biztosítékot! Gondolom már mikor összejöttetek is tudtad hogy vallásos, úgyhogy ez benne volt a pakliban...nem tudom minek kezdtél vele, ha ennyire nem bírsz meglenni szex nélkül!
2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
15:11 válaszoló Igazán szeretem,"betörni" meg úgy sem tudom már.Múltkor mindent bedobtam de hiába,finoman eltolt magától és szépen megkért,hogy öltözzek fel.Akkor mondtam neki olyanokat amit azóta nagyon megbántam.Semmi rosszat nem akartam de biztos,hogy nem próbálkozok be többet
2010. szept. 29. 15:50
 23/27 A kérdező kommentje:
15:25 A legelején még nem.Amikor megtudtam akkor sem zavart teljesen normális volt velem nem prédikált,hogy térjek meg mert én ilyen meg olyan bűnös lélek stb.Egyszer megkérdezte,hogy hívő vagyok e mondtam,hogy nem többet nem került elő a téma.Csak az utóbbi időben lett ebből probléma a szex miatt.
2010. szept. 29. 15:56
 24/27 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a fontos. római katolikus vagyok, szintén 20 éves lány. ennek ellenére én rugalmas vagyok ilyen téren, nem tartogattam magam az esküvőig. van egy nagyon jó barátom, ő most házasodott a nyáron. a más értékrend nagyon meg tudja rontani a kapcsolatokat. ha igazán szereted, akkor fogadd el. ha mélyen vallásos, akkor nem téged fog választani.:S nagyon sajnálom. nem akarlak megbántani. döntsd el neked mi mennyit ér és mennyit bírsz ki ezért a kapcsolatért... nem kell "megtérned", nem kell magad semmibe belekényszeríteni. de ne akard, h közted és a hite között kelljen választani.
2010. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amúgy azt még hozzátenném, hogy attól még, hogy a többség őt nézi furafigurának, nem az a helyes, emit ő képvisel. Hidd el, hosszútávon megéri olyannak lenni, mint ő. Mérlegre kell tenned, mi fontosabb, a sex, vagy ő. Szerintem. Ilyenekbe gondolj bele, hozzámennél-e, le tudnál vele élni egy életet? Vagy csak járni szeretnél vele, míg nem jön egy jobb?
2010. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy nem az a helyes.. ezt akartam írni
2010. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
a barátodnak teljesen igaza van, várnod kell a házasságig ha igazán szereted!
2010. nov. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!