Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátom nem akar lefeküdni velem és emiatt összevesztünk?

Figyelt kérdés
Féléve összejöttem egy nagyon helyes fiúval mind külsőre mind belsőre maga a tökély.Volt már jó néhány pasim de ő mindegyiken messze túltesz.Különböző neveltetésünkből kifolyólag sok mindenben különbözünk sajnos,de ezen eddig túltettük magunkat.Ő nem iszik nem dohányzik sosem beszél csúnyán ellentétben velem,én imádok bulizni füvezni is szoktam,szóval mintha két külön világ lennénk.Már a kapcsolatunk elején láttam ,hogy más mint a többi pasi nem sürgeti a szexet. Még örültem is neki,hogy nem akar egyből rám mászni mint általában a férfiak.Tudtam róla ,hogy ő és a családja nagyon vallásos én pedig meg sem vagyok keresztelve de ez sem zavart.Aztán egyszer fölvetettem,hogy mivel már elég régóta járunk a smárolásnál egy kicsi több is történhetne.Erre ő kifejtette,hogy házasságon kívül arról szó sem lehet.Csak álltam ott és nem hittem el,hogy a mai világba még ilyen van.Sokat vitáztunk ezen mondtam neki,hogy én már úgysem vagyok érintetlen de őt ez sem érdekli.Legutóbb mindent bevetettem de visszautasított.Mivel ilyet még senki nem csinált velem nagyon megharagudtam és mindenfélét mondtam rá ő nem szólt semmit csak otthagyott azt hiszem nagyon megbántottam.Azóta nem beszéltünk én már nagyon bánom hogy olyan bukó voltam vele.Mit tegyek még soha nem voltam ennyire szerelmes szeretnék kibékülni vele de szerintem egy párkapcsolat szex nélkül nem megy.Kérlek segítsetek előre is kösz.Egy 20 éves lány
2010. szept. 27. 10:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ahogy látom annyi tart össze titeket h neked ő tetszik külsőre...
2010. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel az a baj, ha még rá is beszéled hogy szexeljen veled házasság előtt, annyi gátlás van benne, amit a hülye vallás nevelt belé hogy soha nem fog igazán feloldódni. És ne értsd félre, én nem a hívő életet utálom, hanem azt amit vallás címén a tudatlan fiatalokba nevelnek, azzal a kitétellel hogy hatalmas bűnt követnek el ha megszegik a szabályokat. Szóval szerintem ebből semmi jó nem fog kisülni, jobb ha ezt tudomásul veszed. Amúgy a párom így nősült, hogy nem szexeltek házasság előtt mert a lány nem akarta ugyanolyan okokból mint a te fiúd. Után sem szexeltek, mert a lány képtelen volt rá. Gondolhatod mi lett a vége. Inkább spórold meg ezt magadnak.
2010. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Add nekem a pasid! Ilyen kell nekem. :D
2010. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

1. kérj töle bocsánatot, h miket montál rá

2.mond meg neki h neked fontos a szex mert igy is kitudjátok mutatni az egymást iránti érzelmeteket.

3.probálj vele több dolgot megértetni h pl a mai világban nincsen sok ilyen ember meg stb aki ezt csinálja.

4.kérd meg h mondja el h miért nem akar veled, mert nem hinném h csak az miatt nem vagy ha igen akkor sajnállak, meg talán kérdezz rá h nem kiván. meg stb..

tudj meg minnél több dolgot h miért nem akarja miért zavarja beszéljétek meg sztem az lenne a legjobb

az meg h külömböztök az nem baj nekem is volt egt ugyan ilyen kapcsin h totálisan másik voltunk ugy mint ti..meg stb..nekem is volt ilyen bajom h nem akart semmit mert ugy tartotta a vallása..meg stb..

ha akarod tudni h mi lett a vége irj privibe.

szia

2010. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz esélyt neki, hogy megértsd?
2010. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a beszéd nem segít sokat,vagy elfogadod ezt tényként (amit nem hiszem hogy megteszel) vagy dobni fogod - ami valószínűbb.Nem a gyerekben van a hiba se nem benned csak más amit képviseltek.Amúgy én nem támogatom a házasság utáni szex ideológiáját.Elméletileg nagyon szép,sőt!!De ha kiderül pár alkalom után hogy szexuálisan nem illetek össze - ami sajna megeshet az valakinek nagyon nagy koppanás.
2010. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak.Ez a fiú nekem nemcsak külsőre tetszik nagyon hanem imádom benne hogy kedves udvarias megbízható jószívű tök jó vele beszélgetni mindig számíthatok rá a szexet kivéve.Tudom már amit többen is írtatok,hogy vagy megváltozok vagy hagyom az egészet.A barátnőim szerint hagyjam,megírtam a sztorit egy keresztény fórumba is ott persze azt mondják,hogy neki van igaza én pedig térjek meg.Mindkettőt rohadt nehéz elfogadni.Arra vagyok kíváncsi,hogy ti mint kívülállók mit tennétek a helyemben.A végén persze úgyis én döntök de talán így kevésbé lesz nehéz
2010. szept. 29. 14:52
 18/27 anonim ***** válasza:
En a helyedben kikérdezném milyen szexuális beállítottságú valójában (pl: elítéli az orális szexet, masztizast, segédeszközöket stb.) Ha mindezekben megtudtok egyezni akkor én a helyedben várnék rá mert rendesebb srácot soha nem fogsz találni valószínűleg. Ha a felsoroltakban sem értetek egyet akkor valószínűleg házasság után sem fogtok egy nevezőre jutni a szex terén - így inkább dobd! DE PERSZE TE DÖNTESZ!
2010. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha igazán szereted, akkor nem próbálod meg megtörni. Ha ennyire komolyan veszi a vallását, akkor ha véletlen elveszti a fejét és lefekszik Veled, akkor rettentő nagy törést fogsz okozni a lelkében. Ő valószínűleg jó kapcsolatot ápol Istennel, így tartózkodik a házasság előtti szextől is....


Bár én lány vagyok, de hasonló cipőben jártam anno, mivel én sem szexeltem az esküvőm előtt. A mostani férjem viszont nem volt olyan vallású mint én és több kapcsolaton volt túl...


Én annyit kértem tőle, hogy ismerje meg a vallásom, tudja azt, hogy miben hiszek, mit, miért teszek...


Már lassan 10 éve vagyunk házasok és őszintén szólva a mai fejemmel nem mennék bele a kapcsolatunkba. Minden jó, minden szép, de időközben már gyerekünk is született és rengeteg olyan pont van, amiben ütközünk... Ő elvileg szerelmes, örül, hogy összeházasodtunk stb... De én nem tudok megbeszélni olyan dolgokat, ami nekem fontos, vannak olyan dolgok, amiket ő tart, én nem pl. bizonyos ünnepek és már nem csak magamért tartozok felelősséggel, hanem a gyerekemért is, így bizonyos dolgok még jobban tudnak bántani...


Szóval ha tényleg szereted, akkor gondolt át, hogy mit szeretsz benne, tudd meg, hogy ő miben hisz, neki mi az értékrendje és miért... Ha fel tudod vállalni, akkor maradj vele, ha nem, akkor keress hasonló beállítottságú fiút, mint Te...

2010. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha vársz az elég hosszadalmas lesz,mert gondolom nem akarsz egy éven belül házasodni.A gyerek biztos rendes és kiváló ember ezt elhiszem neked.De szerintem nem érdemes vele maradnod.Kinek tetszik kinek nem de az ember maradjon a fajtájánál.Ő biztos talál magának egy rendes lányt aki vallásos és ebben is együtt lesznek,te meg rengeteg rendes férfit találsz még,nem csak egy van a földön.
2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!