Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátom nem akar lefeküdni velem és emiatt összevesztünk?

Figyelt kérdés
Féléve összejöttem egy nagyon helyes fiúval mind külsőre mind belsőre maga a tökély.Volt már jó néhány pasim de ő mindegyiken messze túltesz.Különböző neveltetésünkből kifolyólag sok mindenben különbözünk sajnos,de ezen eddig túltettük magunkat.Ő nem iszik nem dohányzik sosem beszél csúnyán ellentétben velem,én imádok bulizni füvezni is szoktam,szóval mintha két külön világ lennénk.Már a kapcsolatunk elején láttam ,hogy más mint a többi pasi nem sürgeti a szexet. Még örültem is neki,hogy nem akar egyből rám mászni mint általában a férfiak.Tudtam róla ,hogy ő és a családja nagyon vallásos én pedig meg sem vagyok keresztelve de ez sem zavart.Aztán egyszer fölvetettem,hogy mivel már elég régóta járunk a smárolásnál egy kicsi több is történhetne.Erre ő kifejtette,hogy házasságon kívül arról szó sem lehet.Csak álltam ott és nem hittem el,hogy a mai világba még ilyen van.Sokat vitáztunk ezen mondtam neki,hogy én már úgysem vagyok érintetlen de őt ez sem érdekli.Legutóbb mindent bevetettem de visszautasított.Mivel ilyet még senki nem csinált velem nagyon megharagudtam és mindenfélét mondtam rá ő nem szólt semmit csak otthagyott azt hiszem nagyon megbántottam.Azóta nem beszéltünk én már nagyon bánom hogy olyan bukó voltam vele.Mit tegyek még soha nem voltam ennyire szerelmes szeretnék kibékülni vele de szerintem egy párkapcsolat szex nélkül nem megy.Kérlek segítsetek előre is kösz.Egy 20 éves lány
2010. szept. 27. 10:35
1 2 3
 1/27 Réti bubuzér ***** válasza:
44%
Biztos találsz it egy-két jelentkezőt, aki ápolgat addig, míg össze nem házasodtok :D:D:D:D
2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nézd,amíg hozzá nem mész addig ebből nem lesz etyepetye :) Innentől már valami mást kell eldönts.Persze most leírom én is amit még majd sokan hogy beszélj vele hogy neked ez fontos meg így úgy amúgy.
2010. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Először is az elég nagy baj, ha ennyire különböztök, ennek így nem lesz jó vége. Az, hogy ő nem akar veled sexelni, te pedig igen, fura, de ha ő vallásából adódóan ezt vallja, valószínűleg be is tartja. Ha ő ennyire rendes srác te pedig kicsapongó, nem fog összejönni a tökéletes kapcsolat. HIdd el, nagyon fontos az, hogy hasonlítsatok minden értékeitekben. Én a te helyedben, vagy elfogadnám az ő nézetét (ami igen lehet hogy nehéz) vagy elhagynám őt, mert ennyi különbséggel, úgysem húzzátok sokáig, vagyha igen, mint én, akkor nagyon sokat fogtok közben szenvedni. Én túl vagyok egy 6 éves, egy 2 és fél éves kapcsolaton és mind2ben nagyon sokat szenvedtem mert féltem elhagyni...
2010. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Na.A másik accountomról kifejtettem a választ :)
2010. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg ennek szakítás lesz a vége.

Vagy te unod meg a szextelenséget, vagy ő, hogy nem érted meg, hogy nem lehet. Ha szereted, menj el vele Istentiszteletre, már ha meg akarod érteni. Ha meg nem ér annyit, hagyd!

2010. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez nagyon rossz a fiútól, szerintem tanítsd meg rá, hogy mit hagy ki csak egyszer kell sikerülnie. Ám neked van igazad...
2010. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is egy párkapcsolatnak - két felnőtt ember között - a szex természetes része. Szép dolog a vallás, de manapság erre hivatkozni elég furcsa, akaratlanul is arra kell gondolnom, hogy ez csak ürügy.

Amúgy csatlakozom valamelyik előttem szólóhoz, miszerint a leírásod alapján olyan alapvető különbségek vannak köztetek, hogy valószínűleg kár erőltetni ezt a kapcsolatot.

2010. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nagyok a különbségek. Tényleg hosszú távon nem fog működni. Tudja, hogy füvezel?
2010. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mindennek van jó és rossz oldala :S

Részvétem

2010. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
harmadik hozzászólónak,sajnos igazad van azt hittem a szerelem minden akadájt legyőz de úgylátszik csak a filmekben kínlódhatunk még fél évet de hosszú távon ez nem fog működni pedig biztos voltam benne,hogy ő az igazi
2010. szept. 27. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!