Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom a barátait! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a barátait! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam barátom buliján. Mivel még friss ez az egész, ezért most ismerkedtem meg a barátaival. Mindenki nagyon rendes volt - kivétel két csajszi... Az agyamra mentek, annyira közönségesek és hangosak voltak! Na most rólam tudni kell, hogy ennek pont az ellentéte vagyok, egy visszafogott, csendesebb lány. Így az ilyeneket messziről elkerülöm... Én igazán próbáltam rendes lenni velük, de egyszerűen nem szimpatikusak. Számomra az egész bulit elrontották. Most mit kéne tennem? Barátomnak említettem már, de ő csak annyit mondott, hogy attól még a barátai. De én nem szeretnék minden bulit velük tölteni... Segítsetek!
2010. szept. 26. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szokd meg őket, vagy egyszerűen próbálj ne kedves lenni velük, hanem ne vegyél róluk tudomást. Nem kell minden bulin velük lenned, menjetek a te barátaiddal is :)
2010. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Funktasztikus ***** válasza:
biztos féltékenyek rád a barátod miatt tudod savanyú a szőlő:P
2010. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megszoksz, vagy megszöksz. ennyi lehetőséged van
2010. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én se kedvelem a fiúm barátait, mondjuk nem utálom őket csak nem is imádom a társaságot,nem tudok velük igazán beszélgetni,de nem érdekel a bulin csak mosolyogni kell és kész ha fontos számodra a párod akkor nem veszel a két csajról tudomást és amíg azok nem bántanak meg csak mosolyogsz rájuk mint a vadalma:P
2010. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!