Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elbúcsúzunk a pasi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elbúcsúzunk a pasi mindig csak áll és néz de nem csókol meg miért?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk a pasival eddig csak csók volt randi kozben sokszor odahajol csókolózunk de elköszönéskor mindig én kezdeményezem a csókot
2022. szept. 29. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Lehet megvárja hogyan reagálsz ilyenkor, megerősítést kap ha te is kezdeményezel/mutatsz érdeklődést.
2022. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, mikor nem éreztem iránta nagyon semmit. Megbántani meg nem akartam, ezért viszonoztam. De lehet, ő más miatt csinálja. Kérdezz rá.
2022. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha nem érez vonzalmat miért akar ismét találkozni?

Miért karol át, fogja a kezem? Vagy csak vmiért megjátssza?

2022. szept. 29. 23:28
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Dugni lehet akar de nem valtasz ki belole sok dolgot. Ha nem akarsz egy nyominger strigulaja lenni szerintem passzold.
2022. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

1) tapasztalatlan és/vagy nem akar nagyon nyomulósnak tűnni

2) nem vonzódik, "nincs ló, jó a szamár is" alapon dugás reményében vagy unalomból van veled.

2022. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És nem gáz, hogy mindig te kezdeményezed? Meg se ölel? Vajon, ha te nem kezdeményeznél, akkor neki úgy is megfelelne? Ez olyan, hogy magától nem akarja, de ha már oda hajolsz nem akar vissza utasítani. Nekem ez nem sok érzelmet mutat.
2022. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzódik hozzád. Szexelni akar, de intimebb ( bensőségesebb dolgokban nincs benne)
2022. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem érez vonzalmat miért akar ismét találkozni?

Miért karol át, fogja a kezem? Vagy csak vmiért megjátssza?"


Már az elején tele vagy kérdőjellel... Szerintem te is érzed, hogy nem klappol ez a történet.

Randi közben csókolózik, hogy fenn tartsa a látszatot, hogy "érdekled".

Elköszönéskor meg azért nem, mert akkor már megunja a szerepet...

Összegezve bele fektet valamennyi energiát a későbbi esetleges szex érdekében, de alapjába véve nincs elragadtatva.

2022. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez borzalmas ha igaz amita 8-as ír

Egyes férfiak milyen aljasok tudnak lenni

2022. okt. 2. 15:13
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért a nőket sem kell félteni...
2022. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!