Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy pasi azt mondja,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasi azt mondja,hogy ne aggodj, o csak egy lany barat az altalaban miert mindig csak egy kamu?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy és milyen esetben....titkolózások vannak, te nem is találkozol vele soha, ergo nem is ismeritek egymást szinte...nem beszélnek telefonon sem előtted..


Nekem a legjobb barátom egy nő, de gyerekkorunk óta ismerjük egymást és barátnőim is mindig ismerték.

2022. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában kamu. Exeim közül kettőnek voltak lány barátai, az egyik egyszer bevallotta, hogy ő meg akarta volna dugni a lányt, csak a csaj nem engedte…a másik pedig szakítás után ismerte be, hogy az egyikkel többször is lefeküdt. Nem mondom, hogy nem létezhet fiú-lány barátság extrák nélkül, de nagyon ritka. Nálam ezek az esetek után már kizáró ok lett párkeresésnél, ha a pasinak lánybarátja van. Nekem nincs kedvem többet azon feszengeni, hogy vajon dugnak-e a hátam mögött :D
2022. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kellemetlen helyzet, de fordítva is az.


Ergo, akkor elvárható, hogy se a nőnek se a férfinak ne legyenek ellenkező nemű barátai.

2022. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó így van, második válaszoló vagyok, nekem sincsenek fiúbarátaim. Régebben volt egy pár, de idővel mindegyik bepróbálkozott, én nem viszonoztam és így a barátság is megszakadt.
2022. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már a pasas neki áll bizonygatni meg ilyen szövegeket használni, hogy "ne aggódj", az nagy valószínűséggel kamu. Mert miért is kellene megemlítenie egyéb esetben, hogy ne aggódjak? Miért jutna eszébe, hogy aggódnom kéne? Ismerek fiú-lány barátságokat, tudom, hogy hogy viselkednek egymással azok, akik tényleg csak haverok. Ott nem is jut eszébe kb. senkinek, hogy több van közöttük, kiv. ha az illető betegesen féltékeny, de az meg kb. mindenkire az.
2022. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!