Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a pasi viber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a pasi viber matricákat küld üzenetírás helyett?

Figyelt kérdés

Régebben sem sokat leveleztünk- bár voltak párbeszédek- és nagyon szerettem, és most is szeretem őt. ( mindig én írtam neki kifejezetten sokat) De miután valószínűleg ő csak barátságot akar (pedig szerelem volt az ő részéről is még fél éve) és én szembesítettem azzal, h. bizonytalanságban tart, és én mégis mit szeretnék a kapcsolatunktól, egyszerűen "felszívódott" és 27 óra múlva sem írt, csak matricákat küldött... mint ahogy ma is, csak 2-2 semmitmondó szokásos cuki viber matricát...

Gondolom komolytalan, és csak távoli barátságot szeretne, csak gyáva kimondani...



2022. szept. 14. 18:56
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Komolytalan, béna, lusta normális üzenetet megfogalmazni és tényleges szavakkal és tettekkel fenntartani az érdeklődésed.
2022. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mit irni
2022. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tini még.
2022. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mert szerintem aranyos és vizuális típus vagyok.
2022. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, éretlen hülyegyerek.

Ne pazarold rá az idődet.

2022. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, lehet van más akivel kibeszelgeti magát, mást fűz
2022. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan. Mást fűz. Talonban tart. Ha más nem jön be, majd ír rendes üzenetet is.

Tapasztalatból írom.

2022. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam. Felvilágosítottam Őt, h. szerintem ez egy kissé éretlen viselkedés a részéről... azóta nem küldött matricákat.
2022. okt. 1. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem éretlen. Te vagy aki folyamatosan nyomulsz, nem veszed a lapot. Ő túl udvarias, hogy szemtől szembe neked essen, hogy hagyjad már végre békén. Nem akar annyira bunkó se lenni, hogy nem válaszol semmit, ezért küld is valamit meg nem is.

Vedd végre a lapot most már.

2022. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!