Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jó és tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jó és tartós kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A tartós kapcsolat titka az, hogy tudd mi az, amivel olyan sebet ütnél a másikon, ami már nem tud begyógyulni. Célszerű kifaggatni a másikat arról, hogy vajon mi lehet ez. Az emberek többsége teljesen tisztában van ezzel, hogy neki mi az, ami annyira fájna, amit nem tud már megbocsátani.


Na, ha ezt tudod már mi, akkor EZT ne csináld meg a pároddal SOHA.

2010. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

állandó szinten tartani a másik kíváncsiságát, érdeklődését felénk

magabiztosnak lenni

2010. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Moszuke ***** válasza:

Moszuke:


a tartós kapcsolat titka egy intelligens feleség és két TV

2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"Én azt szeretem a legjobban a házasságomban, hogy mindigis olyan független voltam, ahogy csak akartam" Ezt a nagymamám mondta az 59. házassági évfordulón.
2010. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kommunikáció - Szex - Lelki társ :) :) a 3 fő dolog, ha egy is hiányzik, már nem jó...
2010. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tisztelet, megértés, szeretet, kommunikáció
2010. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!