Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jó és tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jó és tartós kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:23
1 2
 1/16 Kamuuu ***** válasza:
Szeretet és a gyerekek ha már olyan mély :D
2010. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintetek azok a párok húzzák tovább, akik napi 4543 -szor mondják egymásnak, hogy szeretlek, becézgetik egymást, hiányzol stb, vagy azok, akik nem ennyire "nyálasak", csak szimplán jól megvannak?
2010. szept. 26. 16:24
 3/16 A kérdező kommentje:
20 körül vagyunk még csak:)
2010. szept. 26. 16:26
 4/16 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, csináld ugy ahogy jólesik. ha mindegyik félnek ugyanaz a stilus jön be akk tarthat sokáig sztem mindegyik. am meg mér lenne már nyálas hogy hiányzik az akit szeretsz?...
2010. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A teljes őszinteség, amihez kapcsolódik a teljes bizalom. Ez úgyis csak olyan emberek között lehetséges, akik között teljes az összhang. Ebből adódóan hülyeség, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Én már 5 éve vagyok a párommal boldogságban, harmóniában.

21/L

2010. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem akik azt kimondják hogy örökké szeretlek vagy ahogy mondtad hogy rohadt sokszor mondják hogy szeretlek és egyfolytában smárolnak azok nem bírják sokáig de barátok még maradhatnak :D nekem ez a véleményem :)
2010. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A csöpögéses kérdés pedig felesleges, nem ezen múlik a dolog. Ez típusfüggő. Van ember, aki kimutatja az érzéseit, van aki nem annyira nyitott. Azt tudom, hogy az 5 év alatt 1 kezemen össze tudom számolni, hogy hány nap telt el úgy, hogy nem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek. De tényleg nem ettől lesz tartós egy kapcsolat.
2010. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Napi 4543? :) Vagyis átlagban 20 másodpercenként, alvás közben is. Hűűű. :D

Amúgy nem, szerintem a "Szeretlek" olyan szó, aminek varázsereje van. A varázsigéket sem mondják el percenként.

A tartós kapcsolat titka: őszinteség, még ha fáj is, feltétlen bizalom és feltétlen hűség, szerelem, kellő hasonlóság az érdeklődésben és a világnézetben, testi összhang, kölcsönösség, kitartás.

2010. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egymás megértése(!), igény rá('). Semmi több.

Ebből fakad minden, bizalom, igény a tartósságra, nyitottság a változásra, nyitottság a változtatásra.

Nem félek a változástól, ha a cél a közös jövőt szolgálja. Adok-kapok. Ha valamiben gyengébbek vagyunk, másban erősítsünk. Ha valamiben hiányosak vagyunk, máshol pótoljuk!

2010. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!