Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe totál belevagyok esve.Mivel nemtörtént semmi különösebb de nagyonjól elvoltunk ölelgetett stb ezért megkérdeztem mi is van.Aztmondta szeret de nemtudja....Azóta ugyanúgy beszélünk stb de nemtudom.. mittegyek?Elvileg holnap találkozunk megint egy kicsit suli előtt de mitcsináljak?Nekem ő kell teljesen odavagyok érte a személyisége miatt főleg.Szerintem ő csak barátnak gondol de akkor furcsa ez a hiányzol,szeretlek,meg ölelgetések stb mert nem ilyen kis ölelés hogy szia hanem jó hosszú mintha már tényleg járnánk és ez eléggé összezavart...Segítsetek létszi mitcsináljak elég rosz így...
2010. szept. 26. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom..velem ius így van és fogalmam sincs hogy mit mondjak a srácnak vagy hogy szeretem e.. lehet hoyg ez nála csak egy pillanatnyi fellángolás volt..de lehet hogy még nem jött el a számára megfalalő alkalo hogy megmondja..
2010. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemtudom.... én megértettem volna ha csak barátkozni akar de akkor szerintem ezekután illet volna előbb mondani hogy figyu nehogy félreértsd kedvellek stb de csak mint barát.akkor aztmondom jó renden de így.....
2010. szept. 26. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

igazad van.. nem tudom.. :)

majd el válik.. vagy egyszerüen kérdezd meg tőle..

jobbat nem tudok

2010. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!