Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennétek egy ilyen találkozóba?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm akivel 2,5 éve jártunk most valamiért újra keresgél engem msn-en is írogat nekem meg ilyenek. Találkozni szeretne velem de kollégista így a kimenője az megszabott. Már nem érzek iránta semmit szép volt vele régen nagyon szerettem de mivel kidobott ami akkor nagyon szar volt nekem de sikerült belőle kimásznom. Most bele menjek egy ilyen összefutunk féle taliba? Mikor rákédeztem hogy komolyan-e a szándékai akkor azt mondta igen! Én viszont nem szeretném elrontani a szép emlékeinket egy ilyen találkozóval. Ti mit javasoltok? Köszi. 22/F
2010. szept. 26. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem találkoznék vele, aztán valószínűleg le se xarnám, mert nem felejtem el ha valaki egyszer megbántott, és tudom, hogy az később is meg fog.
2010. szept. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan mondj neki NEMet. Ha vége, akkor vége.
2010. szept. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy nincs senkije, és most jó lennél te is? Ne menj bele ilyesmibe...

Legalábbis én nem mennék.

2010. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele! Lány vagyok, ezért a másik oldalt ismerve állítom, hogy az a fiú, aki "újraaktíválható", inkább tűnik játékszernek a szemünkben, mint komolyan veendő férfinak. Ezért ne menj bele, neked fog fájni, ha mégis.
2010. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mondani akar valamit, írja meg levélben.
2010. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Határozott NEM a válaszom.

-Bocsáss meg azért, amit most írok, de találjon magának más játékszert az ex-barátnőd, - játsszon azzal, ami a lába között van és vele egyidős!

Mérsékeltebb hangnemben kérdezem Tőled:

Képes volnál érzelem nélkül felújítani egy olyan kapcsolatot, amiből Te lettél kidobva?

Kérlek, mérlegelj józan fejjel!

-Mondd meg Neki, hogy ez a kapcsolat véget ért, amikor kitette a szűrödet, - és nem vagy "játékbaba", kinőtted már azt a kort!

2010. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezzel állt elő, hogy haverok se lehetünk? hát ez meg milyen duma?
2010. szept. 26. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nem, még pár évig biztosan nem leszünk"
2010. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:31 -kor beküldő vagyok.


Férfi létemre sejtem, hogy mire megy a játék...


NEM!


-Természetesen Te döntesz.

2010. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!