Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor nagy dolog lenne?

Figyelt kérdés
Akkora nagy dolog lenne ha szeretnék végre újra egy olyan lányt aki tényleg szeret,akit érdekel mivan velem,aki nemcsal meg,elfogad úgy ahogy vagyok stb? Egyfolytában csak pofáraesek akármit csinálok pedig nincsenek nagy igényeim sem.....Szeretnék végre valakit akit meglehet ölelni,odalehet hozzá bújni,érzem hogy szeret stb,de egyszerűen akármit csinálok egy darabig olyan mintha lenne valami aztán a végén bocs ennyi volt....és már eléggé kikészít kb egy éve folyton ígyjárok :( Senkit nemérdekel már 17-18éves korban a komolya kapcsolat?Vagycsak énvagyok ennyire szerencsétlen?Nemvágyok sokra csak hogy valaki szeressen de úgytűnik ez nagy elvárás.....:(
2010. szept. 25. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem nagy dolog. Minden értelmes ember erre vágyik. Kicsit szerencsétlennek tűnsz, de ez csak inkább az elkeseredettség.

Keress olyan társaságokat, közösségeket ahol még értelmes emberek élnek. Have Fun!

2010. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

A legtöbb ember egy ilyen társat szeretne, de a legtöbb embernek ez sajnos nem jön össze.


sokan azt mondják imádják szeretik a párjukat boldogok vele közben meg az egész csak egy nagy színjáték a legtöbbször.


Erősnek kell lenni soha nem szabad feladni mert ha feladod akkor egyedül maradsz majd , és olvasgathatod nyugdíjas korodban is ezt az oldalt....

2010. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Minden nő erre vágyik, de a nők nagyon igénylik a szexet, néha finoman, néha intenzívebben.

Ha ezt nem kapják meg... kevés a szeretet/szerelem.

Nem csak a te hibád, a nők érdekesek (én is az vok) de meg kell tanulnod kezelni őket. Ne bízz meg senkiben elsőre...

Elégitsd ki a vágyait, várd el tőle is. Amit te adsz azt várd is el viszont.

2010. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó értem én és nekem is fontos a szex mint mindenkinek,de én még az a fajta vagyok akinek nem ez a legfontosabb és nem is akarok olyan lányt aki már az első pár nap után leakar feküdni.... De ez még bőven messzevan..... én annál a résznél hogy megismerkedünk találkozgatunk stb nemjutok tovább és ennyi...egyik sem akar semmit.... és már ezmegy több mint 1éve... előtte volt egy 14hónapos kapcsolatom.Tudom hogy nemszabad feladni de ez már sok egyszerűen nincs értelme minek?ugyis tudom milesz a vége mert nem 1-2esetről van szó...
2010. szept. 25. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van
2010. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, érdekes a felfogásod.Persze, a nők vágynak a szexre, de ha a párja stresszes, akkor hiába van olyan kedve, kénytelen magát kényeztetni.Ilyenkor megértőnek kell lenni, nem lehet mindig akkor, amikor szeretné.S ez miatt nem kevés lesz a szeretet, meg a szerelem, hanem csak nem tudja megbeszélni a párjával a dolgot.De ilyenkor sem kell megcsalni.

Nem csak a kérdező hibája?Mi lenne a kérdező hibája, ő csak szeretni szeretne, s aki viszont szeretné.Honnan gondolod, hogy nem tudja kezelni őket?

MI az, hogy azt várd el, amit kapsz?S ha a csajnak pl nincs kedve az orálhoz, mert pl undorító, vagy ki tudja miért, de a pasi meg szereti orálisan kényesztetni, akkor máris egy kellemetlen pont a párkapcsolatba, mert a pasi ezzel az erővel elvárná a nőtől, amihez semmi kedve sincs, sőt, talán meg is undorodik az egésztől.Én nem azért adok valamit, mert vissza várom,hanem mert örömet akarok okozni.

2010. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balf@sz módon választasz.A hiba a te készülékedben van.Senki nem kényszeríti rád azokat a nőket,a te választásod,és ezek után még őket hibáztatod.Mi lenne ha kivételesen egy normális lányt választanál.Ez biztos nagy elvárás önmagaddal szemben,nem tudod teljesíteni.
2010. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egyáltalán nem.... direkt a normálisabbak közül keresek akiket nemismer a fél város nincsenek mindig a középpontban,nemjárnak egyfolytába bulizni stb stb....
2010. szept. 26. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!