Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom magam megszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom magam megszerettetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 1hónapja ismertük meg egymást.Nagyon jól kijövünk egymással de úgy mindenben.Egy suliba járunk szoktunk ottis beszélgetni stb,msnen is rengeteget beszélünk.Ma megkérdeztem tőle hogy akar-e esetleg valamit vagy nem?Azt válaszolta nemtudja.... Most ilyenkor mitcsináljak?Várjak és majd lesz valami vagy micsodát?Hogyan tudom elérni hogy Ő is úgy szeressen ahogy én Őt?Barátként nagyon is szeret....sajna túlságosan is lehet ezt értettem félre nemtudom :S Mitcsináljak?
2010. szept. 25. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy fél, mert nincs itt az ideje a dolognak, vagy nem akar semmit! A "nemtudom"-ot ez takarja...
2010. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mitcsináljak?Várjak? Beszéljek vele ugyanúgy tovább stb?
2010. szept. 25. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen=igen

talán=nem

nemtudom=nem

nem=nem

Sztem érdemes megjegyezni, mindig műxik. Ha határozatlan az rosz nyilván, sztem ha eddig nem volt semmi jelzés a részéről akkor ne próbálkozz, még összevesztek.

2010. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( akkor azthiszem ezennel teljesen befejeztem..... sokvolt egy év alatt már a csalódás nemakarok újabbat.... pedig annyira beleéltem magam mert teljesen olyanvolt...:(
2010. szept. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!