Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudom a legkönyebben az...

Hogy tudom a legkönyebben az emberekkel megszerettetni magam? Hogy lehetok olyan ember akiben mindenki megbízik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy valakit mindenki szeret..sokan irigyek rosszat akarnak mert jobban megy meg hasonlók

csak úgy lehet elérni hogy mindenki előtt csak egy szerepet játszol ami ha kiderül akkor sokan megutálnak érte

2009. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.) Vegyél egy pólót és írd rá : "Szeressetek emberek!" :D


2.) Ha szívből, őszintén kedves vagy az embertársaidhoz, akkor szeretni fognak! (Ha csak megjátszod magad, azt úgyis megérzik az emberek.) Ha azt tapasztalják, hogy szavatartó, megbízható ember vagy, akkor meg fognak bízni benned. de ez nem megy egyik percről a másikra...

2009. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha magaddal lennél elfoglalva, hogy te legyél önmagad, ahelyett hogy mások "kegyeti" kergesd, mert úgy nagyon sekélyes életed lesz...
2009. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt azt áruld el, hogy mi van a kérdés hátterében, mi a problémád. Kiközösítenek a suliban? Nincsenek barátaid? Stb. Mióta, miért, milyen vagy, hogy viselkedsz, stb. ... és ha ezek az infók megvannak, akkor már lehet érdemi választ adni.
2009. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy megszeressenek az emberek: Kenyeret és cirkuszt a népnek!

És , hogy megbízzanak: olyan sosem lesz.

2009. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na itt van egy kis gond lehet hogy rosszul fogalmaztam.Bocs.

Am nincs semmi gondom.Vannak haverjaim meg minden.

Csak valahogy a legjobb szeretnék lenni.

Szeretném ha azt hallanám vissz hogy jó fej srác és hogy megbizható bármikor és hogy ne nekem keljen megkeresni őket hanem ő keressenek engem. Valami ilyen elképzelésem van bocsánat ha félre érthető vagyok.

2009. aug. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!