Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy egy vesztes vagyok mikor a szerelmemmel beszélek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert önértékelési problémáid vannak...
2010. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadtól kéne megkérdezned.
2010. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor is ha csak nála érzem ezt és senki másnál?
2010. szept. 25. 18:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Magamtól már vagy 50szer megkérdeztem és nem tudom...
2010. szept. 25. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teljesen többértelmű: azért érzed magad vesztesnek, mert úristen, de ronda ez a csaj, minek vagyok vele, egyáltalán miért is szeretem vagy pedig azért, mert úgy érzed, hogy kevés vagy neki/hozzá? Mert nem mindegy...
2010. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy "úristen de hülyeséget beszéltem már megint de amit most mondanék az még nagyobb hülyeség lenne..." szóval igen kevés vagyok a barátomnak.. meg mellette úgy érzem nem vagyok elég jó nő... más mellett virágzok.. De szerelmes vagyok belé.
2010. szept. 25. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerinted... veled lenne ha;

- nem lennél jó nő

- nem lennél elég neki

- nem tetszenél neki

- nem téged akarna

- nem szeretne?

2010. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod hozzáállásában van a hiba. Elkezdte leépíteni az önbizalmadat.
2010. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Attól még járhat velem, hogy nem vagyok jó neki... lehet mellettem egy másik lánnyal kavar... :( vagy kitudja.... Hogyha minden gyanú nélkül azt mondom neki, hogy jót aludtam az a reakciója, hogy "Kivel?" Mondhatom nagyon jól esik mikor ezt csinálja. Aztán rám fogja, hogy régen én voltam ilyen és ez miattam van. Tényleg ilyen voltam de már nem akarok!
2010. szept. 26. 09:55
 10/15 A kérdező kommentje:

Lehet inkább ki kéne dobnom akármennyire szeretem.

Tegnap is beszéltünk msn-en és valamiért úgy értelmezte a mondanivalóm, hogy én nem akarok vele találkozni. Erre elkezdi nekem, hogy akkor szakítsunk o.O Most ez mi?!

2010. szept. 26. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!