Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki egy esélyt? Merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt? Merjek bízni benne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 2 hete ismerjük egymást, de csak 1 hete kezdünk többet beszélgetni. Pár nap után elég intenzíven kezdett udvarolni, nyíltan kijelentette, hogy nagyon tetszem neki, és kezd belém szeretni (mivel Ő általában gyorsan szerelembe esik). De barátnőm jobban ismeri, és azt mondja, hogy elég bunkó (ami nem zavarna még ...), csak hogy állítólag vetít egy másik kis cs*trinek, barátnőm szerint, csak szivatja, de nem tudom. Mert mi van akkor, ha engem is csak hülyít ? :O ettől félek a legjobban, bár akkor szerintem nem így viselkedne... Nekem őszintének tűnik, de mégsem tudok benne megbízni, nem merek érzéseket táplálni iránta, félek kinyitni a szívem. Ennek az lehet az oka, hogy az előző barátom elég sok csalódást okozott nekem, és minden fiúhoz bizalmatlanul állok ... Hogyan tudnék benne megbízni ? Egyáltalán ezek alapján lehetnek őszinték az érzései? Adjak neki esélyt az érzelmei bizonyítására ?

Egyébként az is lehet probléma, hogy 3 évvel fiatalabb ... de tulajdonképpen ez engem nem igazán zavarna ...

Kérlek, ha tudtok segítsetek :)

18/L


2010. szept. 25. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Proba, cseresznye. Ha meg utólag kiderül hogy hülyített, akkor ott kell hagyni. Én is átéltem ezt-azt, de csak abban a férfiból ábrándultam ki, aki ezt tette. Minden férfi más, szóval nem szabad az átlagból kiábrándulni. Én ismerek romantikus, érzelmi centrikus pasit is. Hogy megmondjam őszintén, nagyon kedvelem, ha nem lenne bnője, biztos ráhajtanék. :) Van fantáziája, és ötletei, igaz nem nagy alkat, de a belseje nap ragyogás és melegség.
2010. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát köszönöm :)

még szívesen fogadom más véleményét is :)

2010. szept. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!