Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt. Én 28, a barátnőm 27 Összeköltöztünk és nagyon unom az életmódját. Egyébként csinos, okos, gyönnyörű lány, jó vele lenni. De egy héten 2-3szor uszodába jár, csak 8kor ér így haza. Akkor vacsorát főz, nem hogy velem törődne, csak a házi munka után (9 fele, máskor meg 6kor ér haza) Esténként meg inkább olvas, mint tvzik. Mikor szóvá teszem, hogy úszik, arra kér értsem meg, ez számára a kikapcsolódás sport. A munkával is túl sokat törődik, imádja amit csinál, de hétvégén mindig velem van. JA és egyre több jóbartátja van amunkahelyén és engem is beakar mutatni. Minden lében kanál és mindig mindenkin segíteni akar. Mit tegyek? Elhagyjam? DE mindig olyan jó hozzám, de nem szeretem, hogy ennyi mindent csinál. Ja és ő szerintem már esküvőt akar meg gyereket...
2010. szept. 25. 09:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Te viccből kiírtál egy kérdést? A kérdésed alatt egy olyan nő képét rajzoltad meg, aki teljesen normális életet él, kerek, egész élete van, amiben ráadásul téged is szeret, és rólad is gondoskodik.


Szerintem nem csak a nő dolga a házimunka. Ahogyan írták már fentebb is. Akkor lenne az, ha csak te dolgoznál, ő pedig otthon lenne. Akkor természetes lenne, hogy míg te dolgozol, addig ő a házimunkával dolgozik. De onnantól, hogy a férfi és a nő is napi 8 órát dolgozik egy munkahelyen, a házimunka mind a két fél dolga, és érdeke, nem csak a nőé.


Elég önző ember lehetsz, ha azt várod, csináljon csak ő mindent.


Egyre viccesebb kérdések vannak ezen az oldalon. Sok válasz előtt már gondolkodom, vajon vicc-e a kérdés.

2010. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Én normálisan szóltam mindenkihez,úgy hiszem, ilyen választ is várnék. Egyékét tegnap elmondtam a barátnőmnek mi nem tetszik. Nyílt voltam, erre zokogást kaptam cserébe, semmi megértést. Főzni nem tudok. A bnőm meg ma egy bnőjénél alszik.:( Most vagyok elkeseredve, mert érzem, hogy hiányzik.Ti meg itt basztattok...
2010. szept. 27. 18:30
 33/41 anonim válasza:
100%

Nézd be kell látnod hogy a világ közepe nem Te vagy... Eljár dolgozni, főz, mos, takarít házimunkát végez. MI basztatunk mikor lebasztad azért mert szeret sportolni és egy zokszó nélkül csinálja a házimunkát?? És még furcsállod is hogy sírt...

Amugy meg meg lehet tanulni főzni. Itt az internet. És nem csak ülni kellene.

17/F

2010. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
De még ezek után sem kezdesz el gondolkodni? Ha 30 válaszolóból 30 lebaszott, akkor csak van valami alapja nem? Elgondolkodhatnál komolyan, hogy benned van a hiba!
2010. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

2 kérdésem maradt, utolsó mentsvárként. :D

Nem is, csak az egyik lényeges.

Miből éltek?

Te mégis hogyan képzelnéd el, mit várnál még el a barátnődtől.

2010. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Miből élünk? Hülye kérdés. Fizetésből...
2010. szept. 28. 13:24
 37/41 anonim ***** válasza:
A második kérdésre nem adtál választ. :D
2010. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az elsőre is csak hellyel-közzel. Tehát Te is dolgozol ezek szerint?
2010. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Dolgozok. Rendszergazda vagyok a kórházban. Amikor gyakorlata volt, akkor jöttünk Ja és még mindig nem jött haza, a bnőnél van napok óta...
2010. szept. 28. 19:57
 40/41 anonim ***** válasza:
idióta barom, remélem a barátnőd rájött, hogy nélküled mennyivel szebb az élet
2010. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!