Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt. Én 28, a barátnőm 27 Összeköltöztünk és nagyon unom az életmódját. Egyébként csinos, okos, gyönnyörű lány, jó vele lenni. De egy héten 2-3szor uszodába jár, csak 8kor ér így haza. Akkor vacsorát főz, nem hogy velem törődne, csak a házi munka után (9 fele, máskor meg 6kor ér haza) Esténként meg inkább olvas, mint tvzik. Mikor szóvá teszem, hogy úszik, arra kér értsem meg, ez számára a kikapcsolódás sport. A munkával is túl sokat törődik, imádja amit csinál, de hétvégén mindig velem van. JA és egyre több jóbartátja van amunkahelyén és engem is beakar mutatni. Minden lében kanál és mindig mindenkin segíteni akar. Mit tegyek? Elhagyjam? DE mindig olyan jó hozzám, de nem szeretem, hogy ennyi mindent csinál. Ja és ő szerintem már esküvőt akar meg gyereket...
2010. szept. 25. 09:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
ez biztos, h fake ilyen hűlye nem lehetsz...
2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
majdnem olyat írtam, hogy ledobnak az oldalról!
2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
61%

Szemelyeskedes nelkul:


primitiv taplo bunko vagy. szerencsetlen lany...

26F

2010. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus, te mekkora idióta vagy! A házimunka egy közös háztartásban közös dolog, már nem a középkorban élünk. Miért kéne veled tévéznie??? Helyette miért nem beszélgettek, mentek el együtt sportolni? Vagy szexeljetek tévé helyett. Hidd el, ha nekiállnál sportolni, te is jobban éreznéd magad.

Szerintem egy baj van a csajjal. Hogy még mindig veled van!!!!

2010. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
61%
És mg azt mondják a nőknek semmi nem jó! Szegény leány, sajnálom. Tényleg csak az a baja, hogy veled van!
2010. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tanácsot kértél, hogy mit csináljál ... nos én adok egy jó tanácsot: KÖSD FEL MAGAD !!!!
2010. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Eszméletelen. :S A barátnőd egy tipikus abszolút felnőtt felnőtt élettel... Bár vannak olyanok, akik 30 éves léttükre is gyerekek maradnak ez nem baj sőt. Bár én is 28 éves vagyok lányként mindig is azt vallottam, amit Márai Sándor.>> Mert az ebmber - ezt egyre inkább hiszem - csak annyit ér és csak annyira ember, amennyire meg tudja őrizni lelke egy zugában az örök gyermeket. A végleges felnőtteket, akik nem hisznek már semmiféle csodában, gyanakvással szemlélem, s ez a gyanakvás és idegenkedés erősödik a tapasztalatokkal és az évekkel.<< Komoly munkám van nekem is és komoly sportot űzök, amit a fiúk. Sokszor a legtöbb nő sem tud elviselni, mert mind irigyek rám. A legtöbb fiú, aki akar tőlem vmit mind azt kéri hagyjam abba, amit sportolok. Szerintem jobb lenne nektek külön..
2010. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Te most ugye viccelsz? Más férfi ilyen nőre vágyna...


Arra még nem gondoltál, hogy azért dolgozik, hogy nektek jó legyen. És kell a kikapcsolódás, jobb lenne ha tiszta stressz, ideg lenne és rajtad vezetné le.


Mi lenne , ha néha elkísérnéd az uszodába, örülne neki. Nem kell feltétlenül úsznod, csak nézd a medence széléről. Vagy együtt edzőterembe, túrázni stb.


És néha lepd meg, hogy kifőzöl, mire hazamegy, hogy az este szabad legyen. Na??


Főzöl valami fincsit, veszel neki egy kis virágot, a többi meg megy magától. :):)::)


21/L

2010. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Pff, ahogy olvastam a kérdésedet és a hozzászólásaidat, csak esett egyre lejjeb az állam, mert nem értem hogy lehet valaki ennyire elb@szott puhap*csű balf@sz, mint te! Igaz a többiek már leírtak mindent előttem, és maximálisan egyetértek velük, azonban úgy vélem egy ilyen fogyatékosnak nem árt a többszöri ismétlés nyomatékosítás céljából!

Talán jobban éreznéd magad, ha egy besavanyodott, lusta, dagadt, munkanélküli zsírbálna lenne a nőd, aki egész nap a tv előtt ül, és sz@arik a házimunkára? Mert a leírásod alapján inkább ez illene hozzád!

Nem szeretsz sportolni? A házimunka a nő dolga? Bazzeg én a nőd helyében már rég úgy otthagytalak volna mint a szél! Mert egy rohadt nagy nulla vagy!

2010. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz csajok és srácok, ha ennyiből nem ért - megkockáztatom, hogy nem fog -, akkor csak reménykedhetünk, hogy a lány hamar kiteszi a szűrét. :)
2010. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!