Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elhagyjam? Tanács?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt. Én 28, a barátnőm 27 Összeköltöztünk és nagyon unom az életmódját. Egyébként csinos, okos, gyönnyörű lány, jó vele lenni. De egy héten 2-3szor uszodába jár, csak 8kor ér így haza. Akkor vacsorát főz, nem hogy velem törődne, csak a házi munka után (9 fele, máskor meg 6kor ér haza) Esténként meg inkább olvas, mint tvzik. Mikor szóvá teszem, hogy úszik, arra kér értsem meg, ez számára a kikapcsolódás sport. A munkával is túl sokat törődik, imádja amit csinál, de hétvégén mindig velem van. JA és egyre több jóbartátja van amunkahelyén és engem is beakar mutatni. Minden lében kanál és mindig mindenkin segíteni akar. Mit tegyek? Elhagyjam? DE mindig olyan jó hozzám, de nem szeretem, hogy ennyi mindent csinál. Ja és ő szerintem már esküvőt akar meg gyereket...
2010. szept. 25. 09:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%

te hu-lye vagy ?


ne hagyd el , hetkoznap elvegzi a munkat h hetveget legyen veled , amugy te miert nem segitesz be h amikor este hazajon mar vacsoraval varjad ?'


gondolkozz ferfi letedre

2010. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%

Talán nem kéne hagyni, hogy minden munka az ő nyakába szakadjon...mint ahogy az első is megírta...esetleg te is megfőzhetnél mire hazajön. (ha már te ennyire ráérsz és semmi dolgod..) a másik meg, hogy ahhoz képest, mennyire szereted, a házasságtól meg megrémülsz???

Elég érdekes vagy...

2010. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
hülye vagy b+, mos , főz, takarít rád, törődik veled, mi a szart akarsz még???....járj el vele úszni vazze...
2010. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

húúú, neked az tetszene, hogy szaladna a lakás mindig, nem lenne kaja és egy ellustult nővel élnél együtt, aki nem szereti a munkáját, nincsenek barátai???

Érdekes...

Amúgy Neked, így 28 évesen milyen elképzeléseid vannak a jövőről?

Ja: igen, főzz, mosogass el, takaríts ki, mire hazaér és akkor biztosan veled fog foglalkozni, ha nem lesz más dolga!!!

2010. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
hulye vagy!!!ez nagyon jo amiket o csinal,mert nem mentek ketten uszni?//?
2010. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hagyd el. Tedd meg neki azt a szívességet, hogy találjon egy modern, művelt, életrevaló pasast, aki nem egy ilyen lusta, begyepesedett bunkó mint amilyen te vagy. Szabad idejében sportol és az agymosó TV-zés helyett inkább olvas? Hát tényleg felháborító.

Idióta vagy.

Bár szerintem ez kamu, ennyire nem lehet gyík valaki.

2010. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem tudok úszni, meg nem is szeretek sportolni. Lebeszélni meg nem lehet. Mondtam neki menjen hajnalba, munka előtt úszni, de azt mondja, nem akar ezért 5kor kelni és ragaszkodik, h. munka után néha eljárjon...
2010. szept. 25. 09:24
 8/41 A kérdező kommentje:
JA és a haázi munka a nő dolga, de még nem mertem mondani neki, meg megcsinálja amúgy is.
2010. szept. 25. 09:25
 9/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd el, mert nem érdemled meg... Ez a lány egy főnyeremény. Nem elég, hogy házimunkát végez (HELYETTED is), de még értelmes is (TV helyett olvas), sportolni jár (tehát valószínűleg jó alakja van), és még veled is törődik, és családot szeretne.... Nagyon gyerekes és önző lehetsz, ha ezzel problémád van. Elárulok egy titkot, amióta a nők is dolgoznak, azóta nem csak az ő dolguk a takarítás. Akkor lehetne jogod elvárni, ha nem dolgozna, és eltartanád, de így semmi...
2010. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Álljatok csak meg! Nem az olvasással van bajom, olvasson, de tvzzen velem, nem helyette olévasás. Elhanyagol úgy érzem és nem vagyok bunkó. Én is dolgozok. Meg most is egyedül vagyok, elment vmi konferenciára...
2010. szept. 25. 09:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!