Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi megcsalás? Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Együtt vagy valakivel, szereted, de nem 100%-os a kapcsolat, és nem (csak) a te hibádból. Jön valaki, elkezdesz valamit érezni: abszolút plátói a dolog, és nem is kimondottan szerelem. Viszont eljátszasz a gondolattal, hogy "mi lenne, ha..."?
2010. szept. 24. 23:30
 1/10 anonim válasza:
60%
Ha szereted a párod, akkor szépen elfelejted a másikat, mert a szerelem elmúlik ígyis-úgyis. Akkor is ha beteljesedik, akkor is ha nem. Szerintem ez időnként mindenkivel megesik, hiszen emberek vagyunk, de attól nem kell megcsalni a másikat. Amúgy nincsen sztem 100%-os kapcsolat.
2010. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenkivel elő fordul,még ha nem is ismerik be.Rosszul esne az tuti.
2010. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hagyományos értelemben vett megcsalás, testi dolgok nem lesz, ez biztos.

Csak a zavartság, a "nemtudommitakarok" érzés...

2010. szept. 24. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Szija

Szerintem tudom mire gondolsz, énis hasonlóan vagyok eggyütt valakivel. Nem járunk, de nemis vagyunk barátok, annál több van köztünk jóval.(ennek meg van az oka, hogy mért nem lehetünk rendesen eggyütt)

És mellette szoktam más fiúkkal találkozni, de nem csalom meg őt, pedig tudom, hogy nem számítana megcsalásnak, hisz nemis vagyunk eggyütt. De egyszerűen nem tudom megtenni, pedig adódna rá sok alkalom.

Néha egy kis ártatlan pillanatnyi flört az meg szokott történni de ennyi.

El szoktam gondolkozni énis, hogy mi lenne ha, de csak eddig jutok, mert számomra nagyon sokat jelent az a srác akivel félig-meddig eggyütt vagyok.

Pusz Vivi

2010. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%-osra kell hoznotok a kapcsolatot, nemcsak neked, mert ha érzelmi "megcsalás" gondolata felmerül egyáltalán, akkor valami nem jó a kapcsolatodban. Normális esetben erre egyáltalán nem lenne igényed.
2010. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát bizony, hogy valami nem jó, csak épp fogalmam nincs hogyan hozhatnám helyre...

ha bszélnék erről, hogy megrendültek az érzéseim, félek, hogy szakítana... és szeretem, csak... uhh, emtudom mivanvelem.

2010. szept. 26. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:

ne mondd, hogy megrendült az érzelmed, ezt arra tartogasd, amikor már nem tudtok egymással beszélni, s legfőképpen, amikor látod, hogy nem érdekli a dolog...

nevezd nevén a problémát, hogy meg kell oldani!, mert "nagyon szenvedsz miatta"

2010. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én annak idején érzelmi alapon megcsaltam a párom, megismertem valakit, aki már több volt, mint barát, el tudtunk beszélgetni sok mindenről, hülyültünk meg minden, de benne volt a flört, s amikor a párom meg akart ölelni, mindig a másikra gondoltam, hogy milyen lehet vele, részbe még lelkiismeret furdalást is éreztem, mert a páromat öleltem meg.Nem szerettem már akkor a páromat, túl voltunk legalább egy szakításon, de csak vissza könyörögte magát, de nem működött.De most boldog párkapcsoaltba élek, s csak remélni tudom, hogy előbb meg tudjuk beszélni, hogy ilyen üsse fel a fejét.Engem pl zavarna, ha kiderülne egy csajról, hogy a párom őhozzá is vonzódik, azt hinném, hogy nem vagyok elég neki.
2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Érzelmi megcsalás van, ha sötét vagy, mert sötét a szemed, jobb ha beméc tibetbe 2 kolostorba, ahogy eltervezted:))))
2010. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó válasz értelmezésével gondjaim vannak...:D köszönöm minden választ...:)
2010. szept. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!