Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai vannak annak, hogy inkább barátok maradtok, minthogy több legyen? /fiú-lány barátság/

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És a te történeted hogy alakult? Még barátok vagytok? Én még hezitálok, a fiú akarja, én félek:S
2010. szept. 29. 16:16
 12/25 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de én mindig többet fogok érezni iránta egy szimpla barátnál.(:(
2010. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, nem irnál privit? megebszélhetnénk ha gondolod. :P
2010. szept. 29. 16:22
 14/25 A kérdező kommentje:
De azért még irhattok, hogy milyen okai vannak ennek, hogy egy barátságot többre tartotok..
2010. szept. 29. 16:48
 15/25 anonim ***** válasza:
Totál full ugyan így vagyok most.A lány szerint nincs gond a külsővel és semmivel,de nemakar elveszteni mint barátot(pedig nem is ismerjük egymást olyan rég óta) én kezdettől többet szeretnék és érzek iránta,és énsem csak lukra megyek.Beszélünk meg minden nagyon nagyon jól elvagyunk és bennem ott a remény hátha változik a véleménye de nemhiszem :( pedig annyira jólenne és szerintem tuti ha összejönnénk is nagyon jól ellennék... és nemértem ha nem haraggal válnánk majd el simán maradhatnánk barátok szerintem....sokan vannak akik szakítás után szinte legjobb barátok maradtak.
2010. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És szerintetek annak van vmi értelme h "már túl jóban vagyunk ahhoz, hogy több legyen ebből..." én ezt nem értem.. lehet neki a barátság fontosabb dolog egy párkapcsolatnál, de én meg selejtnek érzem magam mellette.. és ha lesz csaja, mindig az lesz bennem, hogy az a lány mivel jobb mint én.
2010. szept. 29. 18:00
 17/25 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2010. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező ez jókérdés.... de sajna bennem is tuti ezlesz....sőt nem is olyan rég egy tök nyomott kis cickány gyerekkel volt elvileg,a vezetéknevét se tudta bezzeg vele össszejött velem meg akivel tökéletesen elvagyunk meg minden jó nemakar semmit..... áhh nemértem és elég rossz érzés és én nemigazán fogok rá soha barátként tekinteni szóval ezt a nagy barátság dolgot kétlem....
2010. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

09-29 16:13 vagyok!

Hát sajnos már barátok se nagyon vagyunk:( egy suliba járunk.... szinte minden nap látom és elég nehééz... most van bnőője ...így még nehezebb...de az a helyzet h valahogy már próbálom elfelejteni mert ha megszakadok se jönne velem össze... csak kihasznált...azt hiszi ha nincs a ló akk jó a szamár is... ha épp a csajával veszekszik akk persze "jó vagyok én is" ... de máskülönben le vagyok sz*rva... amúgy ha szereted azt a srácot és ha ő is akarja akk NE SZALASZD EL! én ezt a hibát elkövettem ... mert ha még "időben" mondtam volna neki h szeretem akk össze jött volna velem... de nem mondtam.. és ő sem mondta... hibáiból tanul az ember okéé... de ha téll többet éreztek egymás iránt mint barátság akk ne hagyd futni :) (láthatod h én h jártam)

16/L

2010. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ő csak barátként tekint rám sajnos, csak nem tudom, hogy még ezek után is miért ragaszkodik hozzám ennyire... mert ez engem összezavar..:S bár lehet ő ennyire barátkozós, meg ennyire fontos vagyok neki barátként.
2010. okt. 3. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!