Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai vannak annak, hogy inkább barátok maradtok, minthogy több legyen? /fiú-lány barátság/

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzódom hozzá testileg, valamint érzelmi okai vannak, hogy nem tudok a másik félre úgy tekinteni, mint a nagybetűs Barátomra, de kisbetűs barátként viszont nem szeretném elveszíteni a társaságát, mert jól lehet vele beszélgetni.28L
2010. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én egy fiú vagyok, és a lány barátaimmal azért nincs több, mert vagy nem tudnék szerelmes lenni beléjük, vagy külsőleg nem jövünk be egymásnak.
2010. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Van egy fiú barátom, már 7 éve ismerjük egymást és nemrég bevallotta, hogy szeret (úgy). Én nem szeretnék vele járni, mert tudom, hogy a kapcsolatunknak előbb vagy utóbb úgyis vége lenne, mert egyrészt mindketten nagyon fiatalok vagyunk még, és nem éltük még ki igazán magunkat. Tudom, hogyha szakítanánk akkor már a barátságunk se lenne ugyanolyan mint rég, és én ezt nem szeretném.
2010. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol minden ilyen a külső kérdése.

Ha totál helyes pasi lenne a csak barátom és bejövök neki, és többet akar, felmérem hogy megbízható e,és ha igen, akkor bármiféle kapcsolatotam(ha van) befejeznék és bele szerelmesednék

2010. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert nem kell minden ellenkező neművel dugni...
2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem is ezt mondtam, hogy dugni akarok vele, csak nekem Ő többet jelent szimpla barátnál, én sajnos csak barát vagyok neki, bár indokot, h miért, nem kaptam. Jobb ez így, csak furcsa volt számomra, hogy mennyire jól elvoltunk, és mindig ő keres stb, mégse jelentek neki egy barátnál többet. Fura ez a helyzet nekem, mert ellenkező nemű barátom még nem volt, és összezavart ez a közeledés, többet láttam benne, mint kellett volna.
2010. szept. 24. 16:30
 7/25 anonim válasza:
Én is ebben a patt helyzetben vagyok... :/
2010. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Megbeszélhetnénk, irj emailt, ha gondolod.
2010. szept. 24. 21:26
 9/25 anonim válasza:
Utolsó vagyok. írtam.
2010. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Dettó ugyanez a helyzet:| olyan volt mikor olvastam a kommentedet mintha a saját történetemet írnáád le :) Amúgy sajnálom h így alakult = )
2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!