Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja szakított velem. Egy évig jártunk. Soha nem veszekedtünk. Mindig jó voltam hozzá. Minden rendben volt, szerettük egymást. Aztán egy hónapja azzal jött, hogy már nem szeret és szakítsunk. Azt mondta hogy esély sincs rá, hogy újra összejöjjünk. Számára ennek a kapcsolatnak vége. Persze jött azzal, hogy barátok maradhatunk. Nem tehettem mást, maradtunk "barátok". Persze én rohadtul szerelmes voltam belé, és még mindig az vagyok. Az első héten a szakítás után majdnem minden nap ráírtam msn-en. Egyszer találkoztunk is. Csak beszélgettünk, de msn-en már akkor se úgy és annyit mint előtte. Érthető, hiszem már nem jártunk, de én szerettem vele beszélgetni, tudni hogy mi van vele, hogy van. Elég laza hangvételben történtek a beszélgetések, nem csoda hiszem egy évig sülve főve együtt voltunk. Megkérdeztem tőle, hogy nem baj-e, hogy ráírok és beszélgetni akarok vele. Azt mondta, hogy nem baj, de ne ilyen sűrűn, mert már kicsit zaklatásnak veszi, és értsem meg, hogy már nem szeret. Ezután két hétre elutazott. Semmilyen módon nem kommunikáltunk ebben a két hétben. Amikor hazajött és feljött msn-re, ráírtam, hogy mi a helyzet. Alig írt, akkor is tőmondatokban. Hiába kérdeztem, vagy próbáltam kommunikálni vele, alig akart beszélni, 10 perc után el is ment. Pár napra rá rámírt, hogy akkor rossz kedve volt és azért volt olyan. Akkor beszéltünk megint egy 10 percet és annyi...mennie kellett. Ez volt két hete. Azóta kb 3x írtam rá, ő egyszer se rám. Megértettem, hogy már nem szeret, és ezért írtam rá ilyen ritkán, nem akartam zaklatni. Mind három alkalommal 5 perc után lekoptatott és mind három alkalommal 1 percenként írt akkor is 1-2 szót. A legutóbbinál azt mondta hogy most nem ér rá, majd később beszélünk. Mondtam neki, hogy majd ő írjon rám mert nem akarom zaklatni. Később feljött. Fent volt egy órát. Felém se nézett. Még csak rám se köszönt. Semmi. Sokszor rejtve vagyok fent és látom hogy fent van msn-en. De akármikor ráírtam, 5 perc múlva mennie kellett. Miért csinálja ezt? Én csak beszélgetni akarok. Nem sokat...10 percet, de úgy hogy akkor ő is aktívan részt vegyen benne. Miért ráz le és miért sz.rja le a fejem teljes mértékben? Úgy érzem nem ezt érdemlem 1 év együttlét után...
2010. szept. 23. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire le szeretne téged koptatni, akkor tényleg hagyd őt, ne írj rá bármennyire is hiányzik. Nekem volt egy szinte álomba illő kapcsolatom, párom a legjobb barátom volt, szakítás után még mindig szerettem volna vele felszabadultam beszélni, de már nem ment, illetve ő sem írt rám. Talán ilyenkor azzal jársz a legjobban, hogy ha letörlöd. Tudom, nehéz magad rávenni, de akkor nem érzed majd annyira, hogy rá kell írnod, később pedig talán teljesen el is felejted, ha pedig ő szeretne rádírni, akkor azt bármikor megteheti.
2010. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne legyel mar ilyen szanalmas hogy olyan no utan futsz aki kidobott, legyen benned gerinc, ember!

Szeretni mar nem fog, de legalabb ha egy kicsit is tisztelt, azt ne rombold szet az ilyen koslatassal...

2010. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aki kérdezte hogy hány évesek vagyunk: én 22, ő pedig 18. A kérdést 1 hete írtam ki, azóta se változott semmi, de már kezdek hozzászokni a helyzethez. És megfogadom a tanácsokat, nem írok rá, és hagyom a francba :)
2010. okt. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!