Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom 20 éves és nem hajlandó elmenni dolgozni? sose dolgozott még.

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy ez a megfelelő kategória. Szóval a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, jól ment minden, amíg egyszer elhivott vacsorázni majd velem fizetette ki, ráadásul nagyon jó és drága étterem volt, szerintem a pincér is hulyenek nézett minket. De nem mondhattam azt hogy nem fizetem ki mert akkor tényleg mi lett volna. Persze szova tettem, majd utána o fizetett sok mindent amolyan zalogkent. Mindig azzal jön hogy o egyetemre jár és nincs ideje (igen, nem bufeszakra jár de jelenleg nyár van, kérlek) es neki nincs pénze soha semmire, az anyukája meg nem ad neki.

En jelenleg nem dolgozok, de eddig az összes nyarat vegig dolgoztam és volt hogy suli időben is. Nincsen jogsija, most csinalja, de azért elvarja hogy mindenhova kocsival menjunk (persze az én szüleimevel) azt mondta most nyáron megy dolgozni de mégsem ment mert inkább a Balatonra ment többször meg a haverjaival lógott.

Effektíve engem nem érdekel ki mikor mit csinal, de úgy gondolom egy kapcsolatban nincs rendben ha az egyik fél anyagilag jóval többet ad bele egy kapcsolatba, pláne ha az a nő.


Nektek mi erről az egészről a véleményetek? Egy idősek vagyunk



2022. aug. 9. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem túlhisztized ezt már. Egyetem mellett érthető, hogy nem dolgozik. Nyáron is, hisz egész évben megy a hajtás, csak az a kis idő van pihenni, élni egyetemistaként. Én és a párom is csak online oktatás alatt dolgoztunk, úgy is húzós volt.

Ha hosszútávra terveztek egymással akkor meg mit számít, hogy most te fizetsz többet? Diplomásan meg ő fog valószínűleg többet keresni, behozza a "lemaradást". 2022-ben meg azzal jönni, hogy mert hogy te nő vagy :D ne viccelj már, hát hol élsz.

2022. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt megértem, ha nem dolgozik valaki suli mellett, ha eltartják, én sem dolgoztam, ha nem kellett. De ha nincs pénze és neked kell fizetni a drága étteremben is, az elég gáz. Volt ilyen exem, igazából megfelelő mennyiségű pénzt kapott a szüleitől, de ő elverte az egészet cigire meg energiaitalra. Úgyhogy többször volt olyan, hogy én fizettem, mert neki már nem volt pénze, de szégyellte, tehát elvette a kártyámat, hogy az eladó/pincér azt higgye, ő fizet, mint férfi. Nevetséges :D Néha ilyen 20 ft-okat kért az energiaitalra, néha én fizettem a vonatjegyét, védekezésbe egy forintot nem adott bele és azzal menőzött, hogy neki ingyen van a szex, vááá borzalmas volt, de mentségemre szóljon, hogy szinte meg gyerek voltam és nem tudtam, hogy van ennél jobb :D Utána a többiek fizettek rendesen, persze nem mindent ők, ezt nem várhatom el, de azt igen, hogy ne én álljak mindent, mert valaki nem tud a pénzzel bánni :D


Szerintem is kérj el tőle mindent, benzin pénz, fogyasztás fele, stb, max nem mentek sehova egy idő után, de akkor lassan a kapcsolatnak is annyi.

2022. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Normális.

A világ változott. Nem 1800-ban élünk, amikor 16 évesen már mindened megvolt ahhoz, hogy elindulj az életben. Ha az ember szeretné, hogy hosszú távon helyt tudjon állni, olyan tudása és képességei legyenek, amikkel hosszabb távon is megalapozhatja a jövőjét, és minél kevésbé szeretne kiszolgáltatott lenni, akkor elengedhetetlen, hogy magas szintű tanulmányokat végezzen. Meg banális dolog, de ha olyan munkát szeretne végezni, amihez ez szükséges, akkor nincs is sok választása. Ha pedig igazán oda akarja valaki tenni magát, azt munka mellett nem lehet. Legalábbis... mondjuk azt, hogy az emberek 99,9%-ának nem menne. Én is azt tapasztaltam egyetemen, hogy akik munka mellett csinálták (és nem csak heti 1-2 óra munkát értek alatta, és nem is olyat, aminek köze van az adott szakhoz), ők jóval gyengébben tudtak teljesíteni.

De!

Az viszont nettó bunkóság, hogy rajtad élősködik. Nem csak mindenféle flancos helyen iszogatva lehet randizni. Sok olyan lehetőség van, ami nem kerül semmibe, és mégis jól lehet érezni magunkat. Csak egy kis leleményesség kell hozzá. Itt nem az a kérdés, hogy dolgozik-e, vagy sem. Hanem az, hogy egyszerűen nem illik a másik kontójára programot szervezni.

2022. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11, az utolsó mondatodra válaszolva: én is egyetemre járok, nekem is lesz diplomám, nem tudjuk ki fog többet keresni:) és nyilván nem egy éjszakára tervezek vele ha 8 hónapja vagyunk együtt, de nem ugazan tartom normálisnak hogy most tökmindegy hogy én fizetek többet majd később még ő fog, szerintem ez így teljesen hülyeség. Persze a barátom, ha veszek neki egy vizet vagy bármi kaját, veszek egy koncertjegyet akkor nem fogok ezen hisztizni, de azert ez így néha sok kicsit.


De persze, egyetem mellett ne dolgozzon senki, szerintem se, kivéve ha levelezőn van valaki, de vannak ismerőseim akik dolgoznak mellette (alkalmi munkák, heti 1,2 nap) es jól tanulnak, de persze én se dolgozok egyetem mellett. De nyáron tényleg semmit nem csinál, es ha nagyon akart volna elment már volna dolgozni, ha mindig programokra akar velem menni. Én idén azért nem dolgozok csak mert itthon kell lennem ugyanis a lakást újítják fel, anyukám meg nem mindennap itthonról dolgozik ezért valakinek figyelnie kell, és segíteni.


Nem hajtotta túl magát evkozben, a vizsgákra talán tényleg tanult, de előtte lévő napokban kezdte el és nem is sikerült mindegyik. Amikor nem volt semmi délig aludt minimum és az egyetemre be se járt rengetegszer.

2022. aug. 10. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!