Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom 20 éves és nem hajlandó elmenni dolgozni? sose dolgozott még.

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy ez a megfelelő kategória. Szóval a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, jól ment minden, amíg egyszer elhivott vacsorázni majd velem fizetette ki, ráadásul nagyon jó és drága étterem volt, szerintem a pincér is hulyenek nézett minket. De nem mondhattam azt hogy nem fizetem ki mert akkor tényleg mi lett volna. Persze szova tettem, majd utána o fizetett sok mindent amolyan zalogkent. Mindig azzal jön hogy o egyetemre jár és nincs ideje (igen, nem bufeszakra jár de jelenleg nyár van, kérlek) es neki nincs pénze soha semmire, az anyukája meg nem ad neki.

En jelenleg nem dolgozok, de eddig az összes nyarat vegig dolgoztam és volt hogy suli időben is. Nincsen jogsija, most csinalja, de azért elvarja hogy mindenhova kocsival menjunk (persze az én szüleimevel) azt mondta most nyáron megy dolgozni de mégsem ment mert inkább a Balatonra ment többször meg a haverjaival lógott.

Effektíve engem nem érdekel ki mikor mit csinal, de úgy gondolom egy kapcsolatban nincs rendben ha az egyik fél anyagilag jóval többet ad bele egy kapcsolatba, pláne ha az a nő.


Nektek mi erről az egészről a véleményetek? Egy idősek vagyunk



2022. aug. 9. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemen nehéz szak mellett nem elvárható, hogy dolgozzon. Az viszont nagyon is elvárható lett volna, hogy ennek fényében nem hív el téged egy étterembe majd fizettet veled mindent, mert ez azért elég gáz. Ha nehéz a szakja és keményen tanul, akkor azért ne sajnáld tőle azt a kis Balatont.
2022. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszamehetnék az időben, sokkal kevesebbet dolgoznék egyetem alatt. Ha megteheti, normális hogy nem dolgozik míg tanul. Nem jönnek vissza a gondtalan egyetemi évek.


DE nyilván nem vagy köteles eltartani, fizetni a részét. És nem azért, mert lány vagy. Ha fiú lennél se kellene őt furikáznod és etetned.

2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem egy orvosi vagy egy jogi de nem is egy anglisztika az igaz. Persze egyetem és zh, vizsga mellett ne dolgozzon (bár heti 5 napból kettőt járt be tavaly, a másik 3 napon délután 2ig aludt) de nyáron igazán elmehetett volna ha ennyi helyre akar jönni velem de fizetni nem szeretne
2022. aug. 9. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Minek menne, ha fizetsz mint a kisangyal?
2022. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam már fizetni semmiért, egyszeri alkalom volt, nem tudtam mit csinálni. Meg persze az elejen teljesen elvakitott. De mostmar a benzin pénzt is elkerem tőle
2022. aug. 9. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én ott leakadtam, hogy ELHÍVOTT éttermbe és Neked kellett fizetni. Semmi keresnivalód emellett, értékeld már magad az isten szerelmére.
2022. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Innen gratulálok a barátodhoz, meg hozzád is! Értékválság 2.0
2022. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi felváltva fizetünk. Nincs ezzel gond, nem számolgatom, pláne egy 8 hónapos kapcsolatban, szerintem belefér, hogy megkér, hogy te fizess, mégha ő hívott el, akkor is.

Mi is egyetemisták vagyunk és bár dolgozunk most éppen, szerintem ez nem elvárható, te sem dolgozol éppen.

Igen, normális.

Egyébként pedig kommunikálj vele erről, ha zavar.


Mi is kb ennyi idősek vagyunk, kicsit kevesebb ideje együtt, szintén egyetemisták és én vagyok a lány.

2022. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A felvaltva szerintem jó. Sose lehet elvarni senkitől h fizessen mindig mindent, de ha én elhivom valahova akkor én fizetek pl, ha ő hív akkor meg mondjuk ő, szerintem. De persze beszéltem vele már erről sokszor, nem igazán értette legtöbbször.
2022. aug. 9. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
40 évesen kezdtem én is. Azt mondják sosincs késő elkezdeni.
2022. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!