Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rajtam kívül olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan ember, aki úgymond "túl magasra teszi a mércét"?

Figyelt kérdés
És ezért nem talál magának párt. De tisztában van a dologgal, csak nem akar rajta változtatni.
2010. szept. 22. 13:35
1 2
 11/15 harcosangyal ***** válasza:
Ha megtalálod azt akit kell úgyse lesz már semmilyen mérce mert tudni fogod, hogy Ő az :) {én legalábbis így voltam}
2010. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent a magas mérce?
2010. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És ha valaki tetszik neked? Abban is találsz hibát, és inkább tovább állsz? Így is lehet értelmezni?


Rugalmasabbnak kéne lenned, neked is vannak hibáid, amit valaki elfog tűrni...

2010. szept. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

gondolom lányok vagytok mind :) nembaj, önbizalom legyen csak, hisz a másik nem érdemel meg! 6 évvel ezelött ismertem egy lány, mint barátot, dicsekedett, hogy nagyon válogatós, és amúgyis jól megvan pasi nélkül. Akkor összejöhetett volna valakivel, aki MINDENT megtett volna érte, de első randin a lányzó úgy találta, hogy mivel a csávónak 24 évesen nincs saját lakása, menjen a levesbe. Később ennek a gyereknek fél évre rá meglett mindene.


Most 30 éves, és egy lerobbant alkoholistával is beérte. Szal, sok sikert, ribancok ;)

2010. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

21:57 vagyok

Nem lány (:


00:04 : Nem lehet így értelmezni. Nem azt írtam, hogy tökéletes kell. Nincs tökéletes ember, ez evidens, nem leszel okosabb, ha közlöd velem. Csak..."csak" egy olyan klasszikus JÓ ember kell, azon belül SZÁMOMRA tökéletes. Ami pedig magábanfoglal hibákat is. Mivel az én életemről van szó, hadd engedtessék meg, hogy személyre szabott párigényem legyen, ne a társadalmi elvárásokat kövessem. Amiből SOHA nem engedek, ugyanis ez nem valami irreális "követelmény". Persze ennek köszönhetően nem lesz 42469214612 párom életemben, de nem is kell...

Már van egy (:

2010. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!