Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rajtam kívül olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan ember, aki úgymond "túl magasra teszi a mércét"?

Figyelt kérdés
És ezért nem talál magának párt. De tisztában van a dologgal, csak nem akar rajta változtatni.
2010. szept. 22. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én ex barátom ilyen. Azthiszi magáról, hogy annyira jó pasi, hogy olyan magasra tettea mércét, hogy neki senki nem felel meg. Persze hízelgésnek mondta, hogy olyat mint én, de senki nem hasonlít rám sehogy. De túl nagy önbizalma van ahhoz képest, ahogy kinéz. Től sokat gondol magáról és egy egyáltalán nem jó, talán ha találna vki olyat aki jó lenne neki, elijesztené azzal a magatartással ahogy viselkedik. Szörnyű. Ő 24 éves
2010. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
háát én annyira nm teszem tul magasra a mércéét de igy se találok magamnak páárt! pedig nagyon sok emberrel összetudnék jönni! de semelyik nem kell, nincs meg bennük az amire én vágyok! az összes "ugyanolyan" ugymond! amiota vége lett egy 3 és fél éves kapcsolatomnak azóta senkim nem volt! egy srácot ugyan kiszemeltem magamnak de amikor jobban megismertem rájöttem hogy amit mutat az nem ö hanem az egész hazugság... szoval én máár nem is keresek!
2010. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sok magányos ember van..

Azok többsége rugalmatlan és azért nincs párjuk.

(A rugalmatlanságot sokszor a félelem szüli)

2010. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem találok párt, eddig tényleg nem várok el sokat! Egy férfias férfire vágyom, hajszín szem szín mind1, de ne legyen csillogó hatalmas öve, csőnacija vasalt haja. Ne legyen NŐIes! Pfujjjj
2010. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én bizony magasabbra tettem a mércét, mint sokan. De ha lejjebb vinném, akkor is a nők 90%-ka ugyan olyan. Tök egyformák, semmi különbség közöttük. Ugyanúgy életképtelenek, mindig a másiktól várják a dolgokat, a programokat, röhejes életcélok (amik ráadásul sablonosak is).
2010. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezen már elgondolkodtam, de nem tudom lejjebb adni. Ha valaki nem tetszik akkor nem tetszik, ezzel nem tudok mit csinálni.
2010. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele kinzo...
2010. szept. 22. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:

en mindehol csak vasalthajó, bohocra elegendö mennyiségü festékkel bekent csajokat látok

nemhinném, hogy magas a mérce söt egész normális de már bocs nekem egy nö kell nem egy festéktartó

2010. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha az a magas mérce, hogy egy igazi értékes embert szeretnék, akkor soha nem fogom lejjebb adni. Ha egyedül halok meg, hát egyedül halok meg.
2010. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez a beszéd, utolsó.
2010. szept. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!