Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírná valaki h részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki h részletesen mit kell csinálni smár közben? Nagyjából képbe vagyok, csak izgulok nagyoooooon :SS

Figyelt kérdés
légyszi segítseteek.*-*
2010. szept. 22. 10:39
1 2 3
 11/21 Tompa Gergely válasza:

Majd eljön a pillanat és tudnifogod a nagy ö-vel mit kell csinálni.

Ez olyan mint a kerékpározás eleinte nem megy de ha megtanultad utána már elfeljteni sem lehet.

2010. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm gergely..:))
2010. szept. 22. 16:54
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is izgultam de nagyon.:) Nem hiszed, de majd az első után magadban nevetni fogsz, hogy "úristen, ezen aggódtam annyit?". Bevezetésként legyen sok szájrapuszi, abból majd következik egy kis ajakharapdálás..mm:) aztán valószínleg a fiú fogja "előhözni" először a nyelvét, majd szinte azt csinálsz amit akarsz és jólesik. Csak ne dugd túl mélyre, és ne hajolj bele annyira. Nekem az első azért volt rossz, mert minden másodpercbe koccant a fogunk..:D Hát nem volt olyan kellemes.
2010. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló.és a fogkoccanást valahogy el lehet kerülni??
2010. szept. 22. 17:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, hogy nem tolod bele az arcod az ő arcába. Nem tudom máshogy megfogalmazni.:D Egyébként ne aggódj, előfordul ez, csak nekem volt első alkalomkor ez a hibám. Nem biztos, hogy veled is ez lesz.:)
2010. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

hm..hát én is remélem :D

még valami tudnivaló??

2010. szept. 22. 17:24
 17/21 anonim ***** válasza:
tipp net csak enyit mondok
2010. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
hidd el enis ebben a cipoben jartam egy ideig...pontosaban az en pasim egy fel evet vart a csokomra smiko megkapta en rajottem h massal is ki akarom probalni:P:)) de hidd el nem nagy dolog de azert soha nem megy majd ki a fejedbol csak lazan es szenvedejesem:*
2010. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha már mindent elolvastál ezzel kapcsolatban,videókat is néztél és tisztában vagy nagyjából a dolgokkal akkor kár volt megkérdezned mert itt is csak ugyanazokat fogod olvasni.ne izgulj,nem éri meg mert úgy görcsös leszel és el is ronthatod.
2010. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
megvolt?:)
2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!