Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szijja. kérdése:

Mit tegyek, hogy végleg elfelejtsem? /lent, részletesen/

Figyelt kérdés

Azt hiszem, első Szerelmem. 7hónapig voltunk együtt, előtte meg 2hónapot kavartunk. Már lassan 7hónapja nem vagyunk együtt, de még mindig nem felejtettem el. 2fiúval próbáltam meg ideáig, de 1hónap után azt mondtam , hogy nekem ez így nem megy. Jelenlegi párommal lassan 3hónapja vagyunk együtt, és Szeretem, Szerelmes vagyok belé, De egyszerre 2fiúba :S és én nem bírom tovább :'S

Ja és az exemmel nem is beszélgetünk.. , de amióta a mostani párommal vagyok, azóta nem mondom azt, hogy szeret, mert megsértődött és letíltott mindenhonnan, de van barátnője. Na de mindegy

Elakarom felejteni!! :S Segítség. :/

17L


2011. júl. 1. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

És szerinted az korrekt,hogy az exedről álmodozol,miközben ott van az új bikád,aki ki tudja hogyan érez irántad?

A szakítás úgy,hogy te szerelmes vagy még,olyan,mint a betegség.Meg kell belőle gyógyulni.

Magamból kiindulva,meg pár ismerősömből,senki nem heverte ezt ki 1 évnél rövidebb idő alatt.

2011. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azthiszem , ő is ugyanúgy érez, szerelmes. De akkor csak várjak, mert épp ez a baj, hogy akármennyire hiányzott, én már mondtam h nekem ez így nem megy.. :S Tegnap is azt álmodtam , hogy újra együtt vagyunk. :S aztán nem bírom idegileg és rossz döntéseket hozok, vagy inkább a legegyszerűbbet, vége, és ezért szeretném minnél hamarabb elfelejteni, hogy ne legyen ez. :/
2011. júl. 1. 01:46
 3/4 Dexy ***** válasza:

Mintha én írtam volna :) Velem is ez történt. 7hónap, aztán vége lett, első nagy LOVE, próbálkoztam mással nem ment, nem ment és nem ment ... Aztán nem akartam elfelejteni, nem akartam rá gondolni ... seeeeemit!!!! Csak hagytam...ERŐLTETNI NEM LEHET AZ ÉRZELMEKET ....

aztán 1év után kb észrevettem h már érdekelnek mások...

bla bla...

most 2év után szerelmes vagyok mégjobban!!


7hónapja vagyunk együtt. az első2hónapban nekem is nehéz volt. Ne aggódj ... minden ok lesz :) 19/L

2011. júl. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most jól esett, hogy nem én szúrtam el valamit, de akkor ez "természetes" (:
2011. júl. 1. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!