Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tudta volna kezelni? Szexkapcsolatnak indult, találkoztunk fixen. Aztán a barátnője lettem, és felvállalt. Eljartunk ide-oda. Ez rendesen kb két hónapig ment.

Figyelt kérdés
Amig nem voltam a barátnője, tudtam a helyén kezelni a dolgokat,nem lazadoztam, hisz nem voltam a barátnője. De miután kimondta ezt, úgy gondoltam,hogy fix talalkozasoknak meg kell lennie, heti egyszer stb. És nem volt. És ez nagyon bántott. És ekkor kezdtem bekattanni, hogyha elvileg barátnő vagyok,akkor miért vagyok én egyedül, miért megy haverokkal a találkozó helyett, miért válaszol az üzenetekre órákkal később ..ezeket mind el is mondtam, többször is es azt mondta, hogy ezt az egészet,engem nem tudja kezelni, túl sok vagyok. Sok az,ha találkozni szerettem volna, ha már felvállalt kapcsolat volt? Mindegy...a hibam annyi,hogy nem hagytam ott ezek után a francba. Annyit kérdeznék ,hogy más nő csendben tűrte volna,és kivárta volna ,hogy találkozzunk és nem tette volna többször szóvá ?
2022. júl. 19. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Privre ismét:

Szerintem nem kor stb kerdese.

Nálam legalabbis annak a kerdése hogy a partnerem feldob e boldog vagyok e mellette, vele vagy szorongok e.

Szoval ha egy pasival vagyok akivel én "repkedek", boldog vagyok akkor annak a társasagában az összes haverját is le tudom nyűgözni mert belül "élek".

Ha egy pasi mellett viszont görcsös szorongó vagyok, az mekkett tarsaságban is az vagyok es senkit nem fogok lenyűgözni max azzal, hogy mekkora szótlan sótlan tré nő vagyok:D

2022. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Tanuld meg csak szex kapcsolat kell semmi más!

Érzelmek 💩érnek gond van velük.

Csak szexre menj mindig

2022. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem rontottál el semmit. Amíg nem járt kötelességgel a kapcsolat, addig élvezte, most, hogy biztos és igenis vannak kötelességek egy kapcsolatban, már nem tetszik neki. Már bocs, de az fel sem merült benned, hogy minek NEKI barátnő, ha nem akar veled lenni, még beszélni is alig? Ez nem a te hibát, ez a férfi kb azt se tudja hogy hogy működik egy valódi kapcsolat szerintem. :/
2022. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig sem gondolta veled komolyan, csak körbe hordozott, mint a véres kardot és ennyi.

Nem nagy energia együtt leülni hambizni meg néha két mondatot odalökni chaten. Ezt bármelyik haveroddal megteheted. A szerelem nem itt kezdődik.

Lesz olyan, akit tényleg érdekelsz, az messze nem így fog viselkedni veled...

2022. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!