Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a családja jobban kedveljen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(22N), 1 éve udvarolok hozzá. A szüleinél lakik, még egyetemista. Amikor megjelenek náluk kb le se sz@rnak a csajon kívül, a huga egy szián kívűl mást nem nagyon mond nekem. Tetőzi a problémát hogy amikor a nővére a férjével megjelenik náluk kb már csak a piros szőnyeg hiányzik a lábuk elé. Kicsit zavar.. a barátnőm szerint ugyanúgy szeretnek mint a sógorát, de ez szemmel láthatóan nem igaz. Pedig nem használom ki a csajt, nem hülyitem, próbálok mindent megadni neki. Mi tévő legyek? Kicsit azt érzem, hogy sose leszek elfogadva otthon. 26 F
2022. júl. 17. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Ő dolguk nem kell , hogy mindenki szeressen
2022. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Rendezz jelenetet, hogy "nekem is jár a vörös szőnyeg!"

Lehetőleg ugrálj és toporzékolj!😀

2022. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Majd ha te is x éve a férje leszel, neked is jár a vörös szőnyeg.

Addig esetleg kérdezz rá néha, ha ott vagy, hogy tudsz-e valamiben segíteni. Pláne ha kertes ház. Néha lepd meg a családot. Viszel egy jó nagy dinnyét, pár szelet husit grillezni, két üveg sört, aztán odadod az apjának, hogy megihatnátok együtt.

Ha ezek után se nyitnak, akkor tényleg nem vagy nekik szimpatikus.

2022. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem kötekednek és inkább ignorálnak.
2022. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Az efféle előítéletes kiutáltság ellen sajnos az égvilágon semmit nem tehetsz. Ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fogsz tetszeni a párod családjának. De idővel ez az ellenállás csökkenni fog, különösen majd amikor látják, hogy komolyan gondolod és eljegyzed a lányt. Általában olyankor szokott oldódni a jég, amikor már látják, hogy a folyamat visszafordíthatatlan, és akár tetszik, akár nem, te is családtaggá válsz. Úgyhogy csak kitartás!
2022. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

elképzeltem:

Belépsz az ajtón, a nappaliban beszélgetnek, hirtelen csend, az egyik halkan odaszól a másikhoz:-Már megint itt van!

2022. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: biztos hogy volt már ilyen
2022. júl. 17. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg hívd el az apját valamilyen programra!
2022. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Haverkodj!
2022. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. A barátnőd középső gyerek. Megbecsülik őt egyáltalán vagy a 3 lánytestvér közül is alapból a legidősebb van ajnározva? Ilyen előfordul.
2022. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!