Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíts megfejteni az érzéseit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts megfejteni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú akit csak látásból ismerek a suliból. Sajnos nincs közös ismerősi körünk, szóval nem tudom jobban megismerni.És hát ugye a folyosón se mehetek hozzá csak úgy oda...

Néha úgy néz rám,hogy fogalmam sincs mit gondoljak, vagyis h nem tudom h most ő mit is érez, mert olyan változatos és titokzatos az arckifejezése. szerintetek most akk mi van??


2010. szept. 21. 18:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és miről beszéljek vele?valami téma??
2010. szept. 21. 18:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Én mondjak témát? :) Miért, Te önmagadtól nem tudsz felhozni valamit?
2010. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
szerinted akk miért kérdezem??:O nem, nem tudok, mert fogalmam sincs, hogy egy tök idegen sráccal miről kezdjek el dumálni. főleg h tetszik, és ezért még jobban zavarban vagyok, vagy lennék..:S
2010. szept. 21. 18:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha jól szűrtem le, ugyanabba a suliba jártok, akkor kezdhetnéd azzal, hogy melyik osztályba jár, mit tanul, mit csinál, amikor nem suliban van. Stb.
2010. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De tudom hogy egész végig ezt hajtogatom de tényleg nem mehetek csak úgy oda. Lehet hogy máshol nem így működik de a mi sulinkban ez nem működik. Tudom hogy hülyén hangzik de így van! Ha valaki úgy néz téged hosszabb ideig, hogy azt olvasod le az arcáról,hogy hú ez meg ki? Most mi van? Nem ő a ...? Mit csinálok te uristen? Akkor mi van? Ráadásul egymás szemébe néztünk.
2010. szept. 21. 19:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Az a baj első körben, hogy te túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a sokaságnak, és mindig azon jár a fejed, hogy jajj, mit gondolhatnak mások. Amíg ezt a gátlásodat le nem vetkőzöd, addig nehéz lesz.
2010. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mások véleménye. De nem tudok vele beszélgetést kezdeményezni, mert nem tudok csak úgy oda menni (mint már mondtam). Inkább vmi cselekvést kellene véghez vinnem amitől aztán elkezdünk dumálni. De mi legyen az?
2010. szept. 21. 19:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Nehéz eset vagy. :D Mondjuk lesd ki, amikor megy a suliba és amikor közeledik a bejárati ajtóhoz, akkor indulj el Te is, és akkor, mint udvarias férfiú, előre kell, hogy engedjen, kinyitja Neked az ajtót.
2010. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm végre valami!

És szerintetek mi lehetett az amikor úgy bámult?

2010. szept. 21. 19:31
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom! :D De pont ezt akarod kideríteni, nem?
2010. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!