Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen ember, aki ennyire elfolytja az érzéseit?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, minden érzelmemet elfojtom, nem mutatok ki semmit, sem család, sem a barátom, sem senki iránt. Mintha szégyellném az érzéseim, mintha ciki lenne kimondani néha, hogy hiányzol. A problémáimról sem tudok beszélni, azokat is mintha szégyellném. Ha van valami komoly gondom akkor is tettetem magam, képes vagyok mosolyogni, nagyokat nevetni utána meg egyedül összeroskadva zokogni...a legtöbb barátom nem is tudja min megyek keresztül amíg msn-en ˝felhőtlenül˝ beszélünk, miért van ez? Nem akarom elmondani senkinek, de annyira borzasztóan rossz...
2011. jún. 24. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is elszoktam bár nem ugyan azért mint,te én nem szeretem

ha gyengének látnak a körülöttem lévő emberek,mert akkor

sebezhető és kihasználható vagyok.Az érzéseimen is igyekszek

felül emelkedni egyszerűen nálam ez egy hátráltató tényező.

22/fiú

2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sem mondom ki az érzéseimet. Legutoljára kb kisiskolás koromban mondtam anyámnak hogy szeretlek. A szüleimen kívül amúgy sem mondtam ilyet még soha senkinek, és már nekik sem mondtam már vagy 10-12 éve. Nekem mondjuk könnyebb dolgom van mert nincsenek barátaim meg nem jártam soha senkivel, a szűk családi kör meg már megszokta.


Ha vannak érzéseid de nem mondod ki az csak azt jelenti hogy gátlásos vagy. Vannak ilyen betegségek mint az asperger szindróma vagy az alexitímia, de akkor nem éreznéd problémának hogy nem beszélsz róluk, sőt nem és éreznél nagyjából semmit.


20F

2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is.

Nem akarom, hogy sebezhető legyek. Nem akarom, hogy lássák, hogy nekem is fáj. Nem engedhetem meg magamnak.

Ha megengedném, akkor rögtön csak egy lennék a sok rinyálós picsä közül az ő szemükben.

27/N

2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül én is ilyen vagyok.
2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2011. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fuhh, ez nagyon rossz és egészségtelen és sajna nagyon is ismerős :S

Mindenképpen magadban kell eldöntened ezt, hogy meg tudj nyílj valakinek. Biztos van rá megfelelő ember, aki megértené és tudna neked tanácsokat is adni.

Jó érzés ha nem érzed magad egyedül a problémáiddal és egy barátság is magasabb szintre lép ha az egyik fél érzi h bíznak benne annyira h megosztanak vele ilyen dolgokat, a másiknak meg jól esik h a "bajban" is kitartanak mellette és törődnek vele. :)

2011. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ha gondold írj. 22f
2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha van kedved, talán megkedvelsz és egy személyesen nem ismert embernek könnyebb elmondani a bizalmas dolgokat:)
2011. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Én mindig meghallgatom mások problémáit és szívesen segítek nekik,de a sajátjaimról nagyon ritkán beszélek. :S 17/L
2011. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele;ha nem akarnád elmondani,akkor ide se tudtad volna kiírni :) Szerintem most tartasz ott lelkileg,hogy nem bírod ezt így tovább.Nem csak azért nem mondod ki,mert nem tudod,hogyan is tedd azt?Vagy csak nem akarsz másokat terhelni?Tudom,hogy nehéz és sokszor kell próbálni,de,ha elég kitartó vagy,akkor sikerülni fog.Akik meg igaz barátaid,azokat úgyse fogja zavarni.A többiekre meg magasról..Ha valamikor mégis lesz kedved,dobj egy e-mailt,mert igazán érdekelnének az érzéseid.
2011. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!