Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek, össze jönnétek egy 14éves (kis) lánnyal?

Figyelt kérdés
Az egyik uncsitesóm 15éves és 33éves pasija van.De a család ezt nem tudja,meg senki sem,csak én tudom a családból.A másik uncsimnak pedig egy 22éves pasi tetszik,és ő 14éves,szerintetek összejönne vele a pasi??
2010. szept. 20. 19:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

10-05 15:51


Meglepődnél hogy egyes tizenévessel mennyivel értelmesebben lehet beszélgetni mint pl egy korodbelivel! Mellesleg egy fiatal nemileg érett csajban nyilván nem a belső értékek csábítóak, hanem a kerek feszes mellek, és a markolni való kemény fenék! Ha már úgysem szűz, akkor miért ne?!

2010. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

10-05 17:02


Amelyik még éretlen rá, azt úgysem fogod tudni meggyőzni, csak erős ráhatással, az meg elítélendő!


Ha egy 14 éves kiscsaj már fiúzni akar és nem sugdolózni, akkor tegye! Inkább egy 22 évessel mint egy kispöc.sű forrófejű éretlen korabelivel!!! Az sokkal veszélyesebb!!

2010. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-05 17:02


magad nevében beszélj...én -és ez lehet h egoistán hangzik-de 14 évesen érettebb voltam sok itt válaszolónál, jó most nem az eltartom magam, meg pénzt keresek értelemben, hanem az értelmi értelemben...

ha nem vagy képes mások döntését, és szabad akaratát tiszteletben tartani, akkor bizony még te is éretlen kislány vagy, és nem értem mit válaszolgatsz ilyenekre


(valaki aki ilyen emberek mellett már csakazért sem hajlandó elárulni a korát)

2010. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!