Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek, össze jönnétek egy 14éves (kis) lánnyal?

Figyelt kérdés
Az egyik uncsitesóm 15éves és 33éves pasija van.De a család ezt nem tudja,meg senki sem,csak én tudom a családból.A másik uncsimnak pedig egy 22éves pasi tetszik,és ő 14éves,szerintetek összejönne vele a pasi??
2010. szept. 20. 19:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
51%

Először is a pedofília az gyerekekre vonatkozik. Egy 14 éves csajnak pedig sokszor már 2 évvel ezelőtt kinőtt a melle, és 14 évesen már biológiailag ivarérettnek számít, ezenkívül törvényesen szexelhet szinte bárkivel!


A "semmi jó nem származik" jellegű válaszadóknak biztos marha sok tapasztalatuk van az ilyen kapcsoaltokkal!


Egy ilyen kapcsolatnak több előnye is van!:

1. Tapasztalatot szerez a csaj egy tapasztalt partnertől, és nem egy éppen felálló pöc.sű kiscsávótól aki rögtön teherbe is ejti, vagy csak kihasználja mert minden lábakon járó nőstényt meg akar dugni!


2. Egy ilyen kapcsolat nem tart sokáig, max pár év, a korkülönbség miatt! Míg egy fiatal első szerelemből jött házasságnak általában nincs jövője, de sokszor születik gyerek is! Ellenben egy idősebb figyel a csajra és arra is hogy ne lehessen gyerek!


3. Több törődést és megbecsülést kaphat egy idősebbtől, és úgyszólván védettebb helyzetben érik nővé!



Ellenérvek:


Szerintem ez nem jó! ; Szerintem ez zavarja a lelki világomat mert tanulatlan vagyok és nem tudom, hogy régen 15-16 évesen már rég férjhez mentek a lányok és nem mindig korabeliekhez! ; Fúj már! ; Mit akar tőle?! ; Stb.....


Lehet hogy ez furcsa elsőre, de ha valaki belegondol logikusan, és nem az ezzel kapcsolatba eltanult véleményét hangoztatja, akkor rájöhet, hogy a valóság nem olyan rideg, mint azt ő képzelte!


Nektek tán megmondja valaki, hogy hány évesen hány évessel kezdhettek (a törvényt betartva persze)??? Hacsak nem a ti okoskodó fújoló fajtátok, de máskülönben senki sem!!!

2010. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
46%

Annyi hülye hozzászólás van itt, hogy az nem igaz!


A 14 éves korhatár megállapításának társadalmi pszichológiai és kultúrális okai vannak! Nem a hasukra ütöttek amikor a törvényt hozták! Mi a francot szörnyűlködtök ennyit?! Egy 14 éves csaj már jó eséllyel nem is szűz! Különben is ki mondta hogy minden 14 évesnek ilyen kell tennie?! Senki!!! Ez mindenkinek a szabad akaratán múlik! Amibe nektek semmi beleszólási alapotok nincsen!!! A fiatal csajok akiknek idősebb pasijuk van nem mondják meg nektek hogy mit hogyan tegyetek!!! Akkor ti hogy jöttök ahhoz, hogy megmondjátok?!!! Csak azért, mert a rózsaszín barbis apuci menő kislánya világotokba ez nem fér bele!!!


Pofátlanság hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak!!! Semmi közötök hozzá!!!

2010. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
9%
a pedofilok össze jönnének
2010. okt. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
a húgom barátnője 15 és egy 28 éves sráccal járt...
2010. okt. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a korosztály túl éretlen hozzám, akárhány kiló sminkkel is igyekeznek érett nő benyomását kelteni.
2010. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Látom a csajok most mind hőbörögnek. Csak az nem jut az eszükbe, hogy sok huszonéves srác azért keres a tizenévesek között mert szinte minden nőnek 8-10 évvel idősebb férfi kell.

21F

2010. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk így igaz, nekem se jöttek be soha a korombeli fiúk, valahogy túl éretlennek tartottam őket magamhoz.

L

2010. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
tizenéves az még hagyján, ha idősebb már (18 körül), de 14 éves, az még gyerek.
2010. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, az ilyen férfi nem lehet semmi, rossz értelemben. Elképzelésem sincs, hogy mondjuk miről tudnak beszélgetni, a nyolcadikos biológia leckéről? Egy 14 éves lány akármilyen fejlett is, még közelről sem nő, csak kislány. Nekem nem kellett volna 22 évesen 14 éves lány, ahogy 32 évesen sem kell 22 éves.
2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 rozika10 ***** válasza:
90%

Sokan félre értik a dolgokat nem az a baj hogy nagy a korkülönbség mert nekem is volt 14 évvel idősebb pasim,de az a baj hogy egy 14 éves lány lehet hogy előbb érik de akkor is még érzelmileg fejletlen egy ilyen kapcsolathoz!

Neki még a barátnőivel kéne sugdolozni egy gimis srác háta mögött és a tovább tanulással kéne foglalkoznia lehet hogy elitéltek de ezt én igy gondolom!!16-17 évesen már lehet játszani a tűzzel de ne siessék el!!Hiszen annyira ráérnek még!!!!fiatalok

2010. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!