Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha ti 22évesek lennétek, össze jönnétek egy 14éves (kis) lánnyal?

Figyelt kérdés
Az egyik uncsitesóm 15éves és 33éves pasija van.De a család ezt nem tudja,meg senki sem,csak én tudom a családból.A másik uncsimnak pedig egy 22éves pasi tetszik,és ő 14éves,szerintetek összejönne vele a pasi??
2010. szept. 20. 19:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy jönnék, inkább begyömöszölném a farkam a sahját seggembe!
2010. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

Ááá... ez már nem csupán szegénységi bizonyítvány erről a 2x2 emberkéről... ez már nagyon durván degeneráltság.


Hmm.. fura módon a mi családunkban ilyesmi nem fordult még elő. Vajon miért?

2010. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen lánykáknak bejön, hogy egy "igazi

férfi" néz rájuk.

A pasik szánalmasak....Undorító. Gondolom a saját korosztályuk nem állna le velük ( még szeretőnek sem).

Valaki aki érintett mondja már meg, hogy az ágytól elvonatkoztatva ( mondjuk 14-15 éves lánynak még csak aludnia kellene benne) mi a jó istent tud kezdeni egy felnőtt egy gyerekkel?????

2010. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
8 év lehet hogy nem sok (köztem és a barátom közt is 8 év van)csakhogy az se mindegy hogy külön külön hány évesek vagytok, 14 és 22 egy gyerek és egy felnőtt, ebben az esetben nagyon sok.
2010. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 rozika10 ***** válasza:
100%
14 éves lány !!!!még megrontásnak számit a szülei fel is jelenthetik!!!még fiatal!foglalkozzon mással egy 22 éves pasinak igényei és szükségletei vannak olyanok amik egy 14 éves lánynak még nem kell hogy legyen!!!!tul fiatal!
2010. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%

NEM!!!


1,még gyerek mindkettő

2, Nem lehet egyik sem annyira érett/felnőtt gondolkodású, hogy akár hosszú, akár rövid távon igazi társai lehessenek egymásnak.


Az ilyen pasik érzelmileg degeneráltak.

2010. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

reag:


A Btk szerint megrontásnak csak akkor minősül, ha a kiskorú még nem töltötte be a 14. életévét:S

Basszus, hol voltak a jogalkotók, mikor ezt a tv-t hozták? ( az mondjuk más, ha a saját "vágyaik" miatt direkt így fogalmaztak)



Btk 201§, 202§

2010. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
72%
hát én 14 évesen nagyon örültem volna egy 22 éves pasinak, mivel a 14 éves korosztály hogyismondjam... túlsexuált f*sok akik csak kihasználják a lányokat...különben is a lányok hamarabb érnek
2010. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát 99.9%, hogy nem lenne jó vége. Igazából ez a korosdi ítélés csupán számokon alapszik, viszont lehetséges, hogy egy lány ennyi idősen is érett legyen (tudom, hogy ritka, de lehetséges). Valaki olyan körülmények között él, hogy hamarabb kell felnőnie. Ez van.

Azt pedig tisztázzuk, hogy a pedofília nem életkoron alapul, hanem a fejletlen test iránti vonzalmat jelenti. Nézz meg egy mai 14-15 éves lányt, már azért nem nevezhető fejletlennek a testük... Ettől független az ilyen kislány-20 feletti srác párosítások nagy részében valóban csak az áll fent, hogy a srác dugni akar, és erre tökéletesen megfelel egy naiv, butus kislány.

19/F

2010. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
30%

28F vagyok és ismán összejönnék egy 15 körüli csajjal. Ha olyan szociálisan és érzelemlényileg is diszfunkcionális személy lenne mint sok mai fiatal, akkor a testét élvezném, viszont, ha értelmes és életrevaló is lenne akkor biztos h más helyzetekben is jól érezném magam vele.


Amúgy meg egy szép fiatal lány hamvas testét kihagyni olyan bűn lenne amit egész életemben bánnék! :)

2010. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!