Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok / vélemény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok / vélemény a távkapcsolatról? Ezesetben 350 km.

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 22:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Köztünk a férjemmel szinten 220 km van, már 2 éve tart, így szerveztem az esküvőnket és hordtam ki a babánkat is, ami nagy dolog, mert várandósan borzasztó hisztérikus voltam emiatt, állandóan rettegtem, hogy nem ér ide a szülésre(nem is ért, de mire kitoltak a műtőből, ott volt) Szóval mindent meg lehet oldani, még akkor is, ha az anyagi körülmények nem engedik, hogy hetente többször is utazgassatok. Rengeteg hátránya van, amit csak akkor tudtok leküzdeni, ha van összetartó erő, közös cél és kitartás, végül, de nem utolsó sorban- tiszta szívből szeretned kell a párodat és viszont! Mi nagyon rosszul viseljük már most, de nem adjuk fel, nemsokára a körülmények is engedik majd, hogy költözzünk és megyünk is! Szóval csak rajtatok múlik!
2010. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs komoly cél az illetővel, akkor természetesen hülyeség, mert kavarni akárkivel lehet. De ha szeretitek egymást, akkor nem szabad, hogy a távolság legyen az akadály. Köztünk "csak" 100 km van, de így is 1,5 órát kell vonatoznom, hogy egy picit lássam. Érte megteszem.
2010. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nowan ***** válasza:

Azt hiszem ideje a szemléletváltásnak.

Mindenki azt írja: " Ha szeret akkor....


Nem barátom, pont fordítva. A puding próbája ugyanis minden ellenkező híreszteléssel ellentétben az evés.


Tehát "Ha kibírja a kapcsolatotk ezt - illetve ezt is mert még sokmindent kell majd kibírnia - akkor szeret"

2010. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én már 2éve és 2 hónapja távkapcsolatban élek,330km van köztünk de nagyon jól megvagyunk már az eljegyzés is szóba került. Az egész azon múlik hogy míg nem találkoztok mennyit kommunikáltok.Szerintem egy távkapcsolat lehet erősebb mint egy rendes kapcsolat mert jobban értékelitek egymást és a kettesben eltöltött időt! Ha igázan szereted a másikat akkor a távolság nem akadály mert ez csak egy állapot és elöbb vagy utóbb megoldódik.Nálunk például most fog felköltözni a jövő hónapban a barátom. Minden csak rajtaok múlik!!!!
2010. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak rossz tapasztalatom volt. Persze nem rajtam múlt, hanem a srác nem bírta, összejött egy ottani csajjal.
2010. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!