Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok / vélemény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok / vélemény a távkapcsolatról? Ezesetben 350 km.

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 22:23
1 2
 1/15 Holdtündér ***** válasza:
74%

Nekem volt egy 160 km-es. Néhány évig kihúztuk de én már a végére nagyon beleuntam a folytonos utazgatásba és elegem lett.

Egyébként megoldható, ha nagyon szeretitek egymást és kitartóak vagytok, hosszútávú is lehet.

2010. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
nem hiszek benne... Szerintem hülyeség, és értelmetlen
2010. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A 22.32-re üzenem, hogy a lóf@szt értelmetlen...

Én és a feleségem között ~ 200 km volt, mamár természetesen 0.


Mindkét esetre van példa és ellenpélda, szóval hajrá... maximum nem lesz belőle semmi...

2010. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az az ami kb. a tiniknek való. Nem lehet benne élni, mert közben fel fog tűnni szinte biztosan valaki, aki legalább olyan jó, de sokkal elérhetőbb.
2010. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Idővel nagyon próbára tud tenni. Nekem volt, és nem nagyon működött. Miután lassan egy hónapja nem láttam, azon kezdtem gondolkodni, mi értelme így az egésznek.


Ám a miénk nem (csak) erre ment rá.


Az konkrét tapasztalatom, hogy ha gondotok van egymással, azt távkapcsolatban jóval nehezebb megbeszélni. Az is rossz, hogy várni kell, míg személyesen taliztok, ha meg közben próbáljátok "megbeszélni", ott is sok minden félre érthető. (Telefonon, msn-en, levélben...konfliktust helyretenni jól nem sokszor lehet...)


És még egy tipp. Folytonos kommunikáció. Én azért is bírtam szerintem nehezen, mert sokszor hetekig csak msn-en, meg ímélben érintkeztem vele. Ha a telefon sűrűbben megoldható, úgy azért könnyebb, és közelibb.

2010. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy, ott kb 250 km volt a távolság. Szerintem ha hamarosan megoldható hogy összeköltözzenek akkor, talán működhet, de több évig szerintem nem. Amit előttem is felhoztak, hogy nem lehet a problémákat normáisan megbeszélni msn-en, könnyen félre lehet érteni egymást. A másik meg az hogy az az állandó epekedés sem jó, hogy szinte alig látod a párod. Én biztos nem kezdenék bele még egy távkapcsolatba.
2010. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Köztünk 220 km van.Több mint két éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást.Az viszont igaz,hogy nagyon nehéz.

De Ő nekem mindennél többet ér.

2010. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást,akkor működni fog.A távolság csak egy ideig lehet akadály,utána úgyis megtaláljátok a módját,hogy többet legyetek együtt.


Ha szereted,és ő is szeret,akkor hajrá!

Sok sikert!

2010. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 199303 ***** válasza:
szerintem se értelmetlen a távkapcsolat ha a két fél naggyon szereti egymász akkor nagyon jol mmülködhet a dolog:) énis távkapcsolatban voltam de én még a 350km nél is nagyobba majdnem 600km-er van a barátom és köztem nagyon jol müködik a dolog bár van ami kell hozzá. pl a bizaloom az nagyon fontos ilyen távba:) 17/L
2010. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

" Köztünk 220 km van.Több mint két éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást.Az viszont igaz,hogy nagyon nehéz.

De Ő nekem mindennél többet ér."


Ugyanez a cipő:) ha szereti két ember egymást akkor nincs az az ember aki széttudná őket választani. Minden elhatározás kérdése.


Ha komolyan gondolod kérdező akkor miért ne?!

Nem létezik lehetetlenség csak tehetetlenség. Ha úgy gondolod, hogy neked ő az igazi akivel lehet tervezni és komoly akkor kitartasz. Biztos nehéz lesz de a megfelelő emberrel MINDENT elérhetsz:) sok sikert!

2010. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!