Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-n belelehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
MSN-n megismertem egy lányt aki kb. 100 km-re lakik tőlem, teljesen ugyanolyan a gondolkodása meg láttam képről és a kinézete is úgy képről tetszett, úgy érzem érzek valamit iránta, és ő is, távkapcsot akar. Belemenjek? Ne? Véleményeket előre is köszönöm! 16/fiú
2010. szept. 19. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, bele ! Én is voltam már így. De csalódtam benne és a szerelem elmúlt.
2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg!!!!!!! Sose tudhatod, hogy Ő-e a nagyŐ!!! A távolság nem számít, ha szeretünk valakit! Ha szeretitek egymást menni fog! Találkozz vele! Aztán hallgass a szívedre! SOK SIKERT! :)))))
2010. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi már több mint 2éve együtt vagyunk és 220km van köztünk.

Minden hétvégén találkozunk.Egyszer ő jön,egyszer én megyek.

Nagyon nehéz,de mivel nagyon szeretjük egymást így kibírjuk.

2010. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 luckyweee válasza:
Szia ! Igen :) az en baratom 1200 kmre lakott tőlem .. Facebookon isnerkedtünk meg 6 honapig irtunk egymasnak illetve beszélgettünk telefonon.. Majd talalkoztunk es ugya olyan volt mint a kepeken es ahogy meglattam meg jobban beleszerettem ! Mar 3 éve együtt vagyunk es 8 honap mulva itt az ideje az esküvőnek is *-* 19\
2014. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!